Nareszcie nadszedł piątek. Wraz z nim najnowszy numer magazynu Cosmopolitan, w którym znajdziecie mnóstwo inspiracji, najnowszych trendów oraz ciekawych artykułów. Jednym słowem, idealna lektura na weekend! Poniżej znajdziecie mały przewodnik po zawartości magazynu. Jesteśmy pewne, że każda z was znajdzie w nim coś dla siebie!

Dla wielu kobiet miłość jest najważniejsza w życiu… Nie mogą żyć bez bycia w związku. Nie czują się wtedy kompletne. Wskakują z jednej relacji do drugiej nie pozostawiając chwili dla samej siebie. Mierzą własną wartość przez pryzmat partnera.

ZOBACZ TEŻ: CZY DA SIĘ NAPRAWIĆ ZNISZCZONY CIEŃ DO POWIEK? ZDZIWISZ SIĘ, JAKIE TO PROSTE!

Charles Bukowski kiedyś powiedział: „Jeśli potrafisz kochać, zacznij od samej siebie.” Wprawdzie jest to dość kontrowersyjna postać, ale w tej kwestii miał całkowitą rację. Pozytywna samoocena jest bardzo ważna. Pozwala nam być sobą dla siebie i reszty świata. Jednak przede wszystkim pozwala nam być szczęśliwszą. A w życiu przecież najważniejsze jest poczucie szczęścia..

Dlatego w tym numerze, który do sprzedaży trafił na chwilę przed walentynkami, mówimy wiele o miłości w każdej możliwej konfiguracji.

Z Agnieszką Więdłochą rozmawiamy o byciu… czarownicą (s.16), zaś ze stylistką i kostiumografką Anną Męczyńską o tym, że „życia nie można odkładać na półkę” (s.92).

ZOBACZ TEŻ: MASZ PROBLEMATYCZNĄ CERĘ? OTO NAJLEPSZE PODKŁADY DLA KAŻDEGO RODZAJU SKÓRY

Podpowiadamy jak poczuć się pewniejszą siebie (s.88). Mówimy w jakich sytuacjach powinnyśmy same o siebie zawalczyć (s.80). Nasza anonimowa felietonistka doradza, jak dać sobie radę w świecie, w którym bycie singielką jest wciąż stygmatyzowane (s.90).

Zatem kochajmy przede wszystkim same siebie. Zobaczycie, reszta będzie łatwiejsza.

Są z nami COSMO Girls?