Justyna Żyła pojawiła się w polskim show biznesie już jakiś czas temu. Po dość głośnym rozstaniu z mężem, skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą, celebrytka zaczęła udzielać się w mediach społecznościowych. Często pojawiała się również na imprezach gwiazd, a nawet brała udział w popularnym programie Taniec z gwiazdami.

Honorata Skarbek zrezygnowała z doczepów. Fani: „Powiększyłaś usta?”

Po fali aktywności, Justyna Żyła zniknęła na jakiś czas ze świata celebrytów. Ostatnio była żona Piotra Żyły skupia się przede wszystkim na rozwijaniu swojej kulinarnej pasji, publikując przepisy i zdjęcia kolejnych przygotowywanych przez nią dań.

Teraz postanowiła o sobie przypomnieć, zamieszczając w sieci wpis, w którym otwarcie przyznaje się do korzystania z usług medycyny estetycznej.

Justyna Żyła szuka nowego partnera: Jestem gotowa na coś nowego

Ponownie dzisiaj odwiedziłam gabinet medycyny estetycznej. Mówię o tym głośno i się nie wstydzę, że korzystam z estetyki. Jest to czas dla mnie, abym zadba o swój wygląd. Przede wszystkim moja specjalistka skupia się na poprawieniu jędrności skory, wyrównaniu kolorytu. Wykonujemy zabiegu pielęgnacyjne i regeneracyjne. Totalnie zakochałam się z Radiofrekwencji. Ale uwaga, dziś wykonaliśmy zabieg upiększający... Mowa tu o modelowaniu ust Polecam każdemu! Przy znieczuleniu denstystycznym zero bólu

Celebrytka opublikowała także zdjęcie pokazujące efekty zabiegu modelowania ust. Wpis spotkał się z ożywioną reakcją ze strony internautów.

Nie daj się wciągnąć w powiększanie ust…

Super

Bardzo ładne usta

A ja głupi myślałem że jesteś naturalna 

Część osób nie kryło oburzenia, twierdząc, że zabiegi mogą przynieść efekt odwrotny do zamierzonego, jednak wśród komentujących znalazło się także sporo pozytywnych opinii, komplementujących nowy wygląd celebrytki.

View this post on Instagram

Ponownie dzisiaj odwiedziłam gabinet medycyny estetycznej. Mówię o tym głośno i się nie wstydzę, że korzystam z estetyki. Jest to czas dla mnie, abym zadba o swój wygląd. Przede wszystkim moja specjalistka skupia się na poprawieniu jędrności skory, wyrównaniu kolorytu. Wykonujemy zabiegu pielęgnacyjne i regeneracyjne. Totalnie zakochałam się 🤪🤗z Radiofrekwencji. Ale uwaga, dziś wykonaliśmy zabieg upiększający… Mowa tu o modelowaniu ust 😁 Polecam każdemu! Przy znieczuleniu denstystycznym zero bólu 😁 @futureclinicpl @halinkagawlinska Dla każdego zniżka -15% na wszystkie zabiegi aktywną do końca listopada na hasło justynazyla15 🙂🤗#futureclinic #halinka#beautysalon #medical #medycynaestetyczna #polishgirl #beautymom #happymom #professional #justynazyla👩‍🍳 #uwazyla🤗

A post shared by Justyna (@justynazyla) on