Wydawało się, że małżeństwo piosenkarza z modelką Hailey Baldwin pozwolił Bieberowi nareszcie odnaleźć spokój i poczucie bezpieczeństwa. Tymczasem wygląd młodego gwiazdora mówi coś innego, co niepokoi jego fanów.

Justin Bieber zrobił tatuaż na twarzy

Od debiutu Justina minęło już niemal 10 lat – i chociaż wiele zmieniło się od tamtej pory, zainteresowanie piosenkarzem nie słabnie. Paparazzi wciąż śledzą każdy jego krok, a wykonane przez nich ostatnio zdjęcia ponownie zmartwiły jego fanów.

Bieber nigdy nie ukrywał, że nie radzi sobie ze sławą. Dorastanie na oczach milionów, wrażliwy piosenkarz odreagowywał imprezowym stylem życia. I jak wszystko, i ono miało swoją cenę. Zamiłowanie do używek odcisnęło piętno na wyglądzie gwiazdora. Niegdyś uroczy z zawsze perfekcyjnie wystylizowaną fryzurą i idealnie gładką cerą, zamienił się w zaniedbanego chłopaka z trądzikiem.

Tonik z piwonii. Pomoże w walce z trądzikiem i opuchlizną oczu

Związek z Hailey Baldwin pozwolił wrócić gwiazdorowi na dobre tory. I kiedy wydawało się, że wszystko zmierza ku lepszemu, problem Biebera z trądzikiem znów powrócił, co doskonale pokazują najnowsze zdjęcia. Piosenkarz starał się ukryć wstydliwy problem czapką, a także odwrócić od niego uwagę wąsem, jednak nie na wiele się to zdało.

Fani podejrzewają, że może być to efekt stresu związanego z drugim (tym razem oficjalnym) ślubem pary. Z kolei zdaniem złośliwych może to oznaczać, że piosenkarz wcale nie jest szczęśliwy i wrócił do dawnego stylu życia.

Hailey Bieber przyłapana przez paparazzi. Jak wygląda naprawdę?

Jak myślicie? Bez względu na to, jaki jest tego powód, współczujemy aktorowi. Każdy z nas wie przecież, jak trądzik potrafi uprzykrzyć życie…