Moda na metamorfozy opanowała w tym sezonie cały show-biznes. Uległ jej właśnie sam Justin Bieber. Gwiazdor postanowił na naprawdę drastyczną zmianę, farbując włosy na… różowo.

Justin Bieber też lansuje modę na TE buty. Kontrowersyjny trend

Chociaż na jego koncie trudno szukać nowych utworów, a od wydania ostatniej płyty minęły już cztery lata, Bieber wciąż wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. Paparazzi śledzą niemal każdy jego krok, a fani z niecierpliwością czekają na informacje o nowej płycie. I wszystko wskazuje na to, że ich marzenie może się wkrótce spełnić.

Justin Bieber – nie uwierzysz, jak teraz wygląda!

Jakiś czas temu piosenkarz zapowiedział na Instagramie, że materiał jest już niemalże gotowy, a płyta może ujrzeć światło dzienne jeszcze przed świętami. Informacja wzbudziła zachwyt wśród fanów, którzy zaczęli wypatrywać kolejnych oznak, mających zwiastować nadejście płyty. I ich zdaniem, metamorfoza jest właśnie jedną z nich.

Stylowa Hailey Bieber o krok od wpadki. O mały włos, a pokazałaby za dużo

Nowy kolor włosów Biebera możemy zobaczyć na zdjęciach paparazzi, którzy przyłapali gwiazdora grającego w koszykówkę w pobliżu swojego domu w Los Angeles. Jego do tej pory blond włosy mają teraz delikatny różowy kolor.

Hailey Bieber miała 3 suknie ślubne! Ostatnia z nich to prawdziwe dzieło sztuki

Metamorfoza spotkała się z mieszanym odbiorem ze strony fanów. Zdaniem jednych gwiazdor wygląda teraz naprawdę dobrze i oryginalnie, natomiast drudzy nie kryją rozczarowania jego nowym wizerunkiem.

Co myślicie?