Justin Bieber, niegdyś bożyszcze nastolatek, któremu udało się zdobyć serce samej Seleny Gomez. Dzisiaj, jego wygląd daleki jest od ideału.

Justin Bieber zaczynał karierę od wizerunku grzecznego chłopca, który swoim urokiem podbijał serca tłumów. Od tamtej pory wiele się zmieniło – słodki chłopak zamienił się w dorosłego mężczyznę z poważnymi problemami.

SELENA GOMEZ W OBCISŁYM STROJU KĄPIELOWYM. ZUPEŁNIE WYZBYŁA SIĘ KOMPLEKSÓW

Gigantyczny sukces i życie w blasku fleszy, odbiły się na psychice chłopaka, który stres zaczął odreagowywać ostrymi imprezami oraz napadami agresji. Uspokoił go dopiero związek z piękną modelką Hailey Baldwin, z którą zdecydował się nawet wziąć ślub.

Niestety, jego wizerunek wciąż odbiega od ideału. Gładka cera i zawsze perfekcyjnie wystylizowana fryzura zdolnego piosenkarza, ustąpiły miejsca niechlujnym stylizacjom, potarganej czuprynie i zaniedbanej cerze, co szczególnie widać na ostatnich zdjęciach zrobionych przez paparazzi.

Justin Bieber – nie uwierzysz, jak teraz wygląda!

Fotografowie przyłapali gwiazdora na kawie z żoną i trzeba przyznać, że jego cera jest w naprawdę opłakanym stanie. Bieber już od dłuższego czasu walczy z trądzikiem, jednak jego twarz nigdy wcześniej nie wyglądała aż tak źle.
Justin Bieber – nie uwierzysz, jak teraz wygląda!

Jak myślicie, to efekt stresu, czy niezdrowego stylu życia? A może gwiazdor po prostu tak późno zaczął dojrzewać?