Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiego show biznesu. Karierę zaczynała w popularnym serialu telewizyjnym Rodzinka.pl, ale jej dalsza ścieżka zawodowa szybko nabrała tempa.

Julia Wieniawa jest bardzo aktywna z mediach społecznościowych, co wiąże się z jej działalnością influencerską. Na swoim instagramowym profilu często publikuje zdjęcia, które dla wielu młodych dziewczyn są inspiracją modowo-urodową.

Julia Wieniawa w modnej stylizacji. Spodnie przyciągają uwagę

Celebrytka chociaż lubi eksperymentować z makijażem i stylizacjami, rzadko zmienia fryzurę. Zazwyczaj nosi długie brązowe włosy, które układa w delikatne fale lub upięcia. Tym razem Julia postanowiła jednak zaszaleć i poddała się przedświątecznej metamorfozie.

Julia Wieniawa w dramatycznym makijażu oczu. Fani: „Tym razem hardkorowo”

Na jej Instagramie ukazało się zdjęcie, na którym pozuje w imponująco długich włosach. Nowa fryzura Julii to wynik doczepionych pasm. Internauci nie powstrzymali się od komentarzy na temat jej nowego wizerunku:

Wyglądasz olśniewająco

Ah jak pięknie

Błyszczysz jak gwiazda na niebie

Jakich cieni użyłaś? Śliczny makijaż

I jest mój ideał Uwielbiam️ 

Julia Wieniawa w zachwycającej sukience. Lansuje modę na lata 80.

Oprócz nowej fryzury, fani celebrytki komplementowali również jej kreację i makijaż. Julia wybrała różową sukienkę w cekiny oraz subtelny makijaż w podobnym odcieniu. Jak Wam się podoba?