Coraz więcej gwiazd wkracza na rynek kosmetyczny. Nie chodzi już tylko o stworzenie własnej linii produktów lub sygnowanie nowego zapachu perfum swoim nazwiskiem. Pojawiają się nowe marki, które są tworzone przez najbardziej popularne piosenkarki i aktorki. Niedawno wiadomość o otwarciu własnej firmy kosmetycznej ogłosiła Jennifer Lopez. W jej ślady poszła również jedna z polskich gwiazd – Julia Wieniawa również postawiła na nowy, wielki  projekt. Premiera kosmetyków Jusee już niebawem!

Julia Wieniawa stworzyła własną markę kosmetyczną

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek młodego pokolenia. Młoda gwiazda opublikowała na swoim Instagramie ważną wiadomość:

Jakiś czas temu publikowałam na stories zajawkę o moim najważniejszym projekcie w życiu.
Wreszcie nadszedł ten dzień, w którym mogę się pochwalić o co chodziło.
Mam 21 lat i właśnie otworzyłam swoją własną markę kosmetyczną @jusee_cosmetics 😈
Marzenia naprawdę się spełniają.
Co to za kosmetyki? Wkrótce dowiecie się więcej.
A tymczasem… #staytuned #JUSEE

Aktorka pracowała nad nowym projektem ponad rok. Jej marka kosmetyczna o nazwie Jusee wystartuje już niebawem. Otwarcie planowane jest na drugą połowę września. Niestety nie wiadomo jeszcze, co dokładnie znajdzie się w ofercie, ale z pewnością już niedługo dowiemy się o jakie produkty chodzi. W komunikacie prasowym Julia zdradziła kilka informacji o nowej marce kosmetycznej, której jest założycielką:

Stworzenie własnej marki kosmetycznej od zawsze było moim marzeniem. Po raz kolejny przekonałam się, że nie ma rzeczy niemożliwych. Że ciężka praca oraz determinacja pozwalają osiągnąć każdy cel. Więcej informacji już wkrótce. Zapraszam Was do świata Jusee – mówi Julia Wieniawa.

Dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej i być na bieżąco z informacjami dotyczącymi marki kosmetycznej powstał specjalny profil na Instagramie – Jusee Cosmetics: @Jusee_Cosmetics. Jego popularność rośnie w zawrotnym tempie. Do tej pory udało się zgromadzić prawie 40 tys. obserwujących.

Julia Wieniawa pokazała się w uroczej wersji: „pieguska pozdrawia”

Jesteście ciekawi jakie produkty znajdą się w ofercie marki Jusee?