Ostatnie miesiące to prawdziwe 5-minut Julii Wieniawy. Celebrytka nie tylko głośno rozstała się ze swoim chłopakiem, Antkiem Królikowskim, o czym opowiedziała w obszernym wywiadzie dla popularnego magazynu, stworzyła swoją autorską linię ubrań dla giganta NA-KD, to jeszcze nie odpuszcza kolejnych wyzwań w pracy. I mimo, że spędza na planie długie godziny i wstaje późno następnego dnia, to imponujący jest fakt, że wygląda naprawdę nieźle. Do tego stopnia, że fani nie są w stanie jej poznać!

W piątek wieczorem Julia podzieliła się insta story, na którym narzekała na długie godziny pracy na planie nowego serialu. Niezadowolona była również Katarzyna Zielińska, która na filmiku przeklina w obcym języku. Wieniawa szczegółowo opowiedziała o ciężkim dniu na insta stories o godzinie 3:00, patrząc zmęczonym wzrokiem w lustro w windzie.

ZOBACZ TEŻ: SZTUCZNA INTELIGENCJA OCENIŁA ICH URODĘ. TYLKO JEDNĄ UZNAŁA ZA PIĘKNĄ

Można by się spodziewać, że po kilku godzinach snu aktorka nie będzie wyglądać najlepiej. Nic bardziej mylnego – kolejnego dnia Julia pojawiła się na planie wypoczęta, uśmiechnięta i promienna. Do tego stopnia, że fani nie byli w stanie jej poznać i mylili ją z innymi gwiazdami.

Jaki jest jej sekret? Tego niestety nie zdradziła. My stawiamy na świetnie kryjące kosmetyki i utalentowaną makijażystkę. I przy okazji pytamy: naprawdę tak bardzo nie przypomina siebie na tym zdjęciu? Dajcie znać w komentarzach!