Jourdan Dunn jest jedną z najpopularniejszych modelek na świecie. Jest rozchwytywana przez projektantów, bierze udział w najseksowniejszym pokazie na świecie – słynnym show Victoria’s Secret, przyjaźni się z Carą Delevingne. Oprócz tego jest mamą pięcioletniego Riley’a. A to wszystko w wieku dwudziestu pięciu lat!

ZOBACZ TEŻ: PO 12 LATACH VOGUE POŚWIĘCIŁ OKŁADKĘ CZARNOSKÓREJ MODELCE!

Dla popularnej sieciówki, H&M, zdradziła kilka swoich sekretów.

Ulubionym fotografem modelki jest Richard Avedon. Sesją zdjęciową, która najbardziej zapadła w jej pamięci była da dla magazynu Vogue (Jourdan była pierwszą czarnoskórą modelką od 12 lat, która trafiła na okładkę!). Ikoną modelingu jest wg niej Iman, a osobą, z którą poszłaby na sesję zdjęciową nawet w środku nocy jest Beyonce. Najbardziej dumna jest ze swojego kontraktu z marką Maybelline. Jej zgrabne ciało jest przede wszystkim zasługą racjonalnego odżywiania, a jej ostatnią obsesją jest… kalafior!

Najlepszą urodową radą, jaką usłyszała było to, żeby zaczynać makijaż z bardzo dobrze oczyszczoną twarzą i używać wyłącznie czystych pędzli. Sekretem jej urody są maseczki do twarzy, w długą podróż zawsze zabiera ze sobą SK-IIEye and face mask.

Jej najważniejszym celem życiowym jest po prostu… być szczęśliwym.

My rebel LFW look, what is yours? #myfashionweek @maybellinenyuk #rebelbouquet

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jourdan Dunn (@officialjdunn)

❄️😁❄️ @moschino

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jourdan Dunn (@officialjdunn)