Ochrona wyprowadziła Johnny’ego Deppa z hotelu, by ochronić go przed hordami fanów, którzy śledzą go od zakończenia procesu o zniesławienie. Zdjęcia aktora wyprowadzanego z Grand Hotel Birmingham obiegły cały świat i stały się przedmiotem wielu spekulacji.

Prawniczka Johnny’ego Deppa po raz pierwszy o ich romansie

„Wszędzie, gdzie się pojawi, jest oblegany przez fanów”, powiedział informator. Choć osoby z otoczenia aktora tłumaczą, że był wyprowadzony ze względu na oblegający go tłum, spekuluje się, że na zdjęciach gwiazda „Piratów z Karaibów” wygląda na nietrzeźwą. Zdjęcia wykonano następnego dnia po uroczystej kolacji w Varanasi, która obejmowała dania kuchni indyjskiej, niekończące się koktajle i mnóstwo różu. Wśród tych, którzy wzięli udział w bankiecie, był 77-letni przyjaciel i muzyczny współpracownik Deppa, Jeff Beck.

Podczas pobytu w Wielkiej Brytanii aktor dołączył do rockowego gitarzysty podczas kilku jego ostatnich koncertów. Zdjęcia wykonano, kiedy aktor wychodził na jeden z koncertów.  Zdjęcia uchwyciły niefortunny kadr, ale film, który zamieszczamy poniżej, rozwiewa wszelkie spekulacje. Od czasu wygrania sprawy o zniesławienie przeciwko byłej żonie Amber Heard, Depp świętuje odzyskanie swojego „życia”. Niedawno dołączył do TikToka i opublikował swój pierwszy film, w którym podziękował swoim fanom za wsparcie i podkreślił chęć pozostawienia procesu za sobą. Rzecznik Amber Hard skomentował debiut aktora na TikToku mówiąc, że „kiedy Johnny Depp mówi, że idzie do przodu, prawa kobiet cofają się”.

Netflix szykuje reality show inspirowane „Squid Game”. Główna nagroda zwala z nóg