John Travolta i Olivia Newton-John na 41 lat po premierze kultowego musicalu Grease, ponownie wcielili się w uwielbiane postaci z filmu, wprawiając tym fanów w niemały zachwyt.

Angelina Jolie w imponującej charakteryzacji. To video stało się hitem sieci

Do Travolty, który w filmie zagrał buntowniczego Danny’ego Zuko, wzdychały wtedy niemal wszystkie kobiety – niesforny, tajemniczy bad boy z zawadiackim uśmiechem i zawsze perfekcyjnie ułożoną fryzurą, podbił serca milionów kobiet na świecie. A jego stylizacjami – nieśmiertelną czarną skórzaną kurtką i białymi skarpetkami do czarnych lakierek – inspirowali się mężczyźni przez kilkanaście kolejnych lat.

Królowa Elżbieta II zmienia garderobę. Z jej stylizacji znika jeden ważny element

Teraz idol kobiet powrócił, na nowo podbijając serca także i młodszych pokoleń.

Aktorzy wcielili się w kultowe postaci podczas hucznego wydarzenia zorganizowanego z okazji 41 rocznicy premiery musicalu. Fotografiami z uroczystości pochwalił się sam Travolta, publikując je w social mediach.

Pamiętacie dziewczynę, która spaliła włosy lokówką? Właśnie wraca z nowym filmem

Możemy na nich zobaczyć aktora w towarzystwie partnerki z ekranu Olivii Newton-John, wystylizowanych dokładnie tak, jak niegdyś ich postaci. I trzeba przyznać, że mimo upływu czasu, wciąż prezentowali się naprawdę zjawiskowo.

Po 20 latach Julia Roberts wyjawia tajemnicę premiery Notting Hill

Travolta, który od dłuższego czasu nosi się na łyso, ponownie zachwycił bujną czupryną i znaną już wszystkim skórzaną kurtką. Z kolei Olivia Newton-John w żółtej stylizacji po raz kolejny roztopiła serca fanów słodkiej Sandy.

Spójrzcie sami. Wciąż piękni?