Joanna Przetakiewicz zdecydowała się na odważny krok – na swoim instagramowym koncie udostępniła zdjęcie metamorfozy z czasów młodości.

Polska projektantka mody jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej posty to nie tylko zdjęcia z kolejnych sesji zdjęciowych i eventów, ale także motywujące wpisy o akceptacji, niezależności i sile kobiet.

Joanna Przetakiewicz nie boi się odważnych ujęć. Te zdjęcia to najlepszy dowód

Joanna Przetakiewicz postanowiła pójść za ciosem i pokazała, że już od najmłodszych lat inspirowała się mocnymi, zdecydowanymi kobietami. Na Instagramie udostępniła zdjęcie swojej metamorfozy z lat młodości.

Projektantka nie bała się wyzwań, dlatego wybrała bardzo odważną zmianę wizerunku.

Tak to JA i moja metamorfoza w latach 80!
Miałam wtedy 14 lat.
To był właśnie TEN moment, kiedy odkryłam, że wolę Alexis niż nudziarę Cristal,
oraz to, że bycie grzeczną i skromną nie jest dla mnie ;) W związku z powyższym postanowiłam z aniołka zamienić się w wampa, czyli zrobić trwałą! wystarczyło, by stać się REBEL? ;)) PS. Upoważniam do pokazania innym jako ostrzeżenie
- dodała żartobliwie projektantka

Pod zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy. Wiele osób doceniło jej dystans i pogratulowało odwagi. Sama metamorfoza również bardzo przypadła do gustu fankom projektantki, które oceniły zmianę na plus.

Joanna Kulig zmieniła fryzurę! Jej włosy są znacznie ciemniejsze

Też wolałam Alexis, a stylówka na tamte czasy – pełen wypas!

I tak piękna jak zawsze co by Pani nie zrobiła. Patrząc na Panią motywacja wzrasta

Zmiana zdecydowanie na super plus!

Dziś Joanna jest znana z długich blond włosów, ale trzeba przyznać, że wygląd z czasów, kiedy była nastolatką robi wrażenie. Jak Wam się podoba?