Za każdym razem, kiedy Joanna Krupa odwiedza Polskę do czerwoności rozgrzewa ciekawość swoich fanów. Jaki tym razem był powód wizyty?

Joanna Krupa w Polsce

Tego zapewne wkrótce się dowiemy. Na razie możemy tylko snuć przypuszczenia, czy powodem wizyty był kolejny sezon Top Model, inny program telewizyjny, kampania modowa, launch własnej marki modowej, czy akcja charytatywna.

Joanna przyzwyczaiła nas do tego, że wszystko czego się dotknie zamienia w złoto, a stylizacje, które prezentuje są niemal perfekcyjne. Nie inaczej było tym razem. Maxi sukienka w kolorze beżowym i kontrastującymi, brązowymi guzikami, do tego biały płaszcz. Trzeba przyznać, że wyglądała świetnie. Na tle jasnych ubrań, rzuca się w oczy dość nietypowy dodatek. Chodzi o butelkę w modnym i niebanalnym kolorze, a Joanna trzymała ją w dłoni jak torebkę.

Joanna Krupa, SK:, , fot. AKPA

Chcąc dowiedzieć się co to za tajemnicza butelka, zrobiliśmy research. Okazało się, że jest to butelka filtrująca polskiej marki Dafi w energetyzującym kolorze – digital lavender. Joanna jako ambasadorka marki Dafi wie co dobre. Nowoczesny design sprawia, że świetnie wpisuje się w każdą stylizację. Ta wyjątkowa butelka filtrująca wodę wykonana jest z wytrzymałego Tritanu®. Jest idealna dla osób dbających o regularne nawadnianie, uprawiających sport i praktykujących zdrowy styl życia. Butelka filtrująca Solid SiliconeFit wyposażona jest w etui z silikonu, które po pierwsze sprawia, że butelka jest bardziej poręczna i nie wyślizguje się z rąk. Etui ma działanie ochronne i zapobiega ewentualnym uszkodzeniom. Butelka filtrująca jest poręczna, ergonomiczna i jest dostępna w dwóch optymalnych pojemnościach – 500ml i 700ml. Dzięki tym wszystkim zaletom, używanie jej na co dzień jest czystą przyjemnością i nie musisz już kupować wody w jednorazowych opakowaniach.

Butelka filtrująca Dafi wyposażona jest w wymienny filtr węglowy, który usuwa z wody kranowej nieprzyjemny smak i zapach chloru i jednocześnie pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie występujących w wodzie.

 

 

Artykuł partnera