Wiemy doskonale, że ostre cięcie w przypadku włosów nie należy do najprostszych decyzji. Kiedy jednak chodzi o dłuższego boba, zdecydowanie łatwiej nam spojrzeć na to łaskawszym okiem. W końcu taka długość pasuje wszystkim i świetnie podkreśla kości policzkowe! Udowadnia to też Joanna Jabłczyńska, która właśnie pokazała nową stylizację włosów na tzw. lob’a.

Jeśli jeszcze nie wiecie, czym jest lob, spieszymy donieść, że jest to po prostu dłuższy bob. Oznacza to, że długość tych włosów nie powinna przekraczać umownej granicy „do ramion”. To jednak nie wszystko. Klasyczny lob powinien mieć również z tyłu długość maksymalnie do karku, a włosy z przodu powinny być nieco dłuższe, sięgające do obojczyków.

ZOBACZ TEŻ: NATALIA SIWIEC OBCIĘŁA WŁOSY! GWIAZDKA JUŻ TAK NIE WYGLĄDA! (FOTO)

Zdecydowanie jest to ostatnio najmodniejsza fryzura, która dzięki specyficznemu cięciu pasuje do każdego rodzaju włosów – kręconych, prostych, grubych i cienkich.

Zobaczcie, jak w nowej fryzurze prezentuje się Joasia. Naszym zdaniem cięcie wyszło jej zdecydowanie na plus – włosy korzystnie podkreślają jej twarz i kości policzkowe.

ZOBACZ TEŻ: CZAS NA KRÓTKIE CIĘCIE, CZYLI FRYZURY, KTÓRE TEJ JESIENI POWRACAJĄ DO ŁASK!

Też zdecydujecie się na loba?