Nieprzeciętna uroda Jetsun Pemy sprawiła, że świat okrzyknął ją najpiękniejszą królową świata. Ma fanów na wszystkich kontynentach. Koniecznie zobacz, czy piękna królowa zasłużyła na tytuł, który otrzymała od swoich sympatyków. Spójrz tylko na publikowane na oficjalnym Instagramie zdjęcia! To faktycznie najpiękniejsza królowa świata?

Mała czarna w odświeżonej wersji – najpiękniejsze sukienki, dzięki którym poczujesz się wyjątkowo

Jetsun Pema

Jetsun Pema w 2011 roku wyszła za mąż za Jigme Khesar Namgyela Wangchucka. Tym samym zyskała tytuł królowej Bhutanu. Uroda przepięknej kobiety zachwyciła nie tylko szczęśliwego małżonka, lecz także poddanych i ludzi na wszystkich kontynentach. Najpiękniejsza królowa świata poznała swojego męża będąc jeszcze dzieckiem. Od pierwszego wejrzenia urzekła monarchę, który poprosił ją o obietnicę, że weźmie z nim ślub, gdy tylko będzie to możliwe. Między parą jest dziesięć lat różnicy.

Marzysz o zdrowej i pięknej skórze? Zdradzamy tajniki wiosennej pielęgnacji!

Najpiękniejsza królowa świata

Jetsun Pema poznała swojego męża jako młoda dziewczyna. Znajomość z królem Bhutanu rozwijała się powoli, zaczynając się od przyjaźni. Obecnie kobieta ma trzydzieści lat, chociaż patrząc na jej zdjęcia trudno w to uwierzyć. Może się wydawać, że czas się dla niej zatrzymał! Jej naturalne piękno zachwyca każdą osobę, która na nią spojrzy. Na co dzień nie używa za dużo makijażu oraz ubiera się w przepiękne tradycyjne stroje, które tylko podkreślają jej wyjątkową urodę. Jetsun Pema i Jigme Khesar Namgyel Wangchuck mają dwóch synów, czego również nie sposób zgadnąć, gdy patrzy się na filigranową figurę królowej. Oficjalne konto monarchini obserwuje ponad 221 tysięcy osób! Co sądzicie o urodzie królowej Jetsun Pemy? Zasługuje na tytuł, który otrzymała od swoich poddanych oraz fanów?