Jennifer Lopez starannie pielęgnuje swój wizerunek modowej ikony naszych czasów. Gwiazda zawsze zachwyca seksownymi stylizacjami, a także świetną formą – figury może pozazdrościć jej bowiem niejedna 20-latka.

Wiemy czym Jennifer Lopez podkręca i utrwala naturalny blask swojej skóry

Lopez od lat była wierna także charakterystycznej fryzurze – długim, seksownym falom, które zachwycały objętością, dopełniając tym jej wizerunek seksbomby.

Ostatnio jednak gwiazda postawiła na mocną i bardzo zaskakującą zmianę w wyglądzie. Artystka skróciła swoje gęste włosy w modnego teraz long boba. Zdecydowała się także na ich rozjaśnienie, rezygnując tym samym z ulubionego ciemnego blondu. Zanim jednak zdążyliśmy się na dobre przyzwyczaić do jej nowego wizerunku, gwiazda postawiła na kolejną, równie mocną zmianę.

Hailey Bieber niczym księżna Diana. Moda zatoczyła koło

Wszystko wskazuje na to, że nowa fryzura naprawdę spodobała się artystce, ponieważ postanowiła jeszcze bardziej skrócić włosy  Lopez zrezygnowała także z charakterystycznych dla niej fal – postawiła na gładkie, idealnie proste włosy, co dodatkowo podkreślały jasny kolor włosów.

Ariana Grande w naturalnym wydaniu. Fani oszaleli na punkcie jej fryzury

Nowe wcielenie zaprezentowała podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto.
Zmiana wzbudziła w fanach artystki wiele pozytywnych emocji, a najczęściej pojawiającym się komentarzem dotyczącym jej metamorfozy było po prostu: WOW.

Jennifer Lopez podkreśla swoje baby hair

Co myślicie? Ładnemu we wszystkim ładnie?