Bob to obecnie jedna z najmodniejszych fryzur ostatnich kilku sezonów. Na proste i efektowne cięcie zdecydowało się już wiele polskich i zagranicznych gwiazd. Krótkie włosy przypadły do gustu nawet tym celebrytkom, które przez wiele lat preferowały bardzo długie pasma.

Jennifer Lopez powróciła do kultowej fryzury. Fani są zachwyceni

Każda z nich ma też swój sposób na stylizację popularnego cięcia. Kim Kardashian stawia na eleganckie, perfekcyjnie proste pasma, Kaia Gerber na swobodę i dziewczęce, niedbałe upięcia, a Jennifer Lopez pokazała ostatnio własną interpretację fryzury bob w stylu glam.

Niestety jeśli chodzi o ostatnią z wymienionych gwiazd, wraz z nadejściem nowego miesiąca, totalnej przemianie uległa również jej fryzura.

Jennifer Lopez w za małej sukni ślubnej. Tak przygotowuje się do ślubu?

Jennifer Lopez właśnie opublikowała zdjęcie jej najnowszej metamorfozy. Krótkie włosy zamieniła na długie, pełne objętości fale w eleganckim stylu.

Początkowo gwiazda opublikowała zdjęcie w wysokim kucyku, przez co nie do końca wiadome było czy zdecydowała się na przedłużenie pasm. Jednak na kolejnej fotografii Jennifer pozowała w rozpuszczonych włosach, dzięki czemu wyraźnie było widać, że są zdecydowanie dłuższe.

Jennifer Aniston udowadnia, że ta sukienka to największy trend sezonu. Noszą ją wszyscy

Piosenkarka powróciła do swojego stylu z przeszłości. Długie pasma, z jasnymi refleksami, błyszczące usta i makijaż w kolorach złota to charakterystyczne cechy jej stylu. Najwyraźniej w takim wydaniu gwiazda czuje się najlepiej. Podoba Wam się w takiej wersji?