Idealne proporcje twarzy tej modelki są imponujące. Zachwyca tysiące internautów z różnych stron świata. Nie tylko jej twarz jest piękna, ponieważ modelka może pochwalić się wspaniałą figurą. Ma zaledwie 21 lat i podbija cały świat. Prawdopodobnie Audreyana ma też idealne rysy twarzy. Przyciąga uwagę i nie sposób oderwać się od przeglądania jej profilu. Konkludując, skradła serce już ponad 800 tysiącom ludzi, którzy zaobserwowali ją na Instagramie.

Zdradziła tajemnicę swojej idealnej cery. To „odwrócony make-up”

Audreyana Michelle – Hipnotyczna uroda

Perfekcyjne kości policzkowe, duże usta i przepiękny, nietypowy kolor oczu sprawiają, że dziewczyna staje się coraz popularniejszą modelką. Pochodzi z Ameryki, ale współpracuje z agencjami na całym świecie. Jak możemy wyczytać, są to między innymi agencje w Los Angeles, Londynie, Paryżu i Mediolanie. Wszystkie te miasta kojarzone są z modą. Nawet przeglądając komentarze na jej Instagramie można zauważyć, jak dużo marek zaprasza ją do współpracy. Ze względu na liczne sesje zdjęciowe dziewczyna jest jedną z najmłodszych milionerek na świecie.

Audreyana Michelle uwodzi od pierwszego wejrzenia?

Reasumując, mówi się, że o gustach się nie dyskutuje, jednakże nie da się ukryć, że obok urody dziewczyny nie da się przejść obojętnie. Z pewnością hipnotyzujące, duże oczy przyciągają spojrzenia. Bardzo szybko została określona mianem idealnej dziewczyny. Prawdopodobnie modelka ma w sobie wszystko, co powszechnie uważane jest za atrakcyjne. Usta, nos, brwi, kości policzkowe, włosy, figura, styl i można tak jeszcze długo wymieniać. Fakt, że kiedyś łączono ją z samym Justinem Bieberem także o czymś świadczy. Czy słusznie? Jak Wam podoba się uroda dziewczyny?

Audreyana Michelle: Internauci twierdzą, że ta dziewczyna to chodzący ideał

Przede wszystkim Audreyana to nie pierwsza kobieta, którą okrzyknięto ideałem z Instagrama. Nie tak dawno przeprowadzono niewątpliwie kontrowersyjny eksperyment. Pewna redakcja postanowiła sprawdzić, jakie cechy wyglądu są najbardziej pożądane. Eksperyment obejmował aż 27 krajów. Na li­ście zna­la­zła się tak­że Pol­ska, ale efekt nie wszyst­kim przy­padł do gu­stu. Cały opis eksperymentu i zdjęcia idealnych mieszkańców 27 krajów świata znajdziesz TUTAJ.