Alizee w przeszłości stworzyła kilka muzycznych przebojów, a jej debiutancki utwór „Moi Lolita” stał się międzynarodowym hitem, który znali wszyscy. Od wydania tej piosenki minęło już ponad dwadzieścia lat, a sama artystka ma za sobą wydanie kilku płyt i mnóstwo zawirowań życiowych. Między innymi zniknęła z branży na kilka lat! Jak wygląda teraz?

Nie uwierzycie, jak wyglądają dzisiaj gwiazdy programu „Historie wielkiej wagi”

Hit Alizee znali wszyscy

O Alizee nie jest już tak głośno, jak było kiedyś. Szczyt popularności piosenkarki przypada na początek XXI wieku. To wtedy zadebiutowała z utworem, który niemalże natychmiast stał się przebojem. „Moi Lolita” znali wszyscy. Utwór bił rekordy popularności, pojawiając się na listach przebojów w przeróżnych krajach, w tym w Polsce. Artystka otrzymała nominacje do wielu prestiżowych branżowych nagród. Tak szybko, jak jej kariera nabrała tempa, tak samo szybko zniknęła z show-biznesu. Wielu fanów zastanawiało się, co się stało z popularną wokalistką. Podczas debiutu Alizee miała 15 lat. Bardzo szybko wyszła za mąż – miała zaledwie osiemnaście lat. Po narodzinach dziecka zdecydowała się zniknąć z show-biznesu i na trzy lata odcięła się od mediów. Po dziewięciu latach związku rozstała się z mężem.

Norwegia walczy z obsesją na punkcie idealnego wyglądu. Wprowadza zakaz retuszowania zdjęć

Powrót na scenę?

Piosenkarka mocno przeżyła rozpad związku. Niedługo po rozwodzie wzięła udział we francuskiej edycji „Tańca z gwiazdami”. W jednej z rozmów wyznała, że jedną z jej największych porażek jest rozwód. Mimo to podczas programu złapała bardzo dobry kontakt z tancerzem, dzięki czemu nie tylko udało jej się zwyciężyć program, ale także odnaleźć nową miłość. Trzy lata po emisji programu wzięli ślub. Teraz Alizee udziela się na Instagramie. Gwiazda z chęcią korzysta z aplikacji i jest w stałym kontakcie z fanami. A ma ich mnóstwo! Jej profil obserwuje ponad 800 tysięcy osób. Zobaczcie, jak teraz wygląda jej życie!