Moda na zdrowy styl życia i bycie fit nie słabnie. Na jej fali pojawia się coraz większa liczba nowinek dietowych. Niektóre lepiej włożyć między książki, ale za to warto skupić się na perełkach.

Jedną z nich może być dieta sokowa! Zatem – czym jest i jak działa?

ZOBACZ TEŻ: Oto jak walczyć z cellulitem na udach i pośladkach! Nowy sposób!

Zacznijmy od tego, że na pewno będzie ona dobrym pomysłem dla osób, które nie boją się wyzwań i oczekują szybkich efektów. Pozwala ona w krótkim czasie radykalnie zmienić dotychczasowe, nierzadko niezdrowe nawyki żywieniowe. Dieta tego typu jest świetnym wspomagaczem walki nie tylko o zdrowe odżywienie, ale i doskonałą figurę.

Jej bazą są oczywiście soki. Zastępują one normalne posiłki, dostarczając przy tym organizmowi odpowiednia dawkę kalorii i składników odżywczych, co pozwala na całkowicie spełnić potrzeby żywieniowe. Dieta w tym wydaniu jest oczywiście dopasowana zarówno do trybu życia osoby, która się na nią decyduje, jak i oczekiwanych efektów.

Nie można pominąć też jej walorów oczyszczających! Soki doskonale oczyszczają organizm z toksyn i przyśpieszają metabolizm, dodatkowo są prawdziwym zastrzykiem energii i witamin!

ZOBACZ TEŻ: 10 warszawskich restauracji, w których zjesz FIT

Dodatkową zaleta diety w tym wydaniu jest ogromna oszczędność czasu. Zapomnijcie o przyrządzaniu posiłków i myciu po nich naczyń!

Decydując się na tego typu dietę najlepiej postawić na sprawdzonego dostawcę i ekspertów przygotowujących soki. Najlepiej, gdy będziecie mogły polegać na wiedzy doświadczonych dietetyków. Wszystkie te warunki spełniają soki Shape Juice COLD PRESS.

Dieta sokowa Shape Juice COLD PRESS

Dieta sokowa Cold Press to zestawy sześciu pysznych, wyciskanych na zimno soków. Każdy z nich to odpowiednik jednego posiłki. Zestaw zapewnia porcję odżywienia na jeden dzień. Soki należy spożywać zgodnie z ich numeracja na opakowaniu – od energetyzujących i bardziej kalorycznych owocowych rano, po kojące i oczyszczające warzywne popołudniu i wieczorem.

ZOBACZ TEŻ: Pożegnaj oponkę w 14 dni! Oto skuteczny sposobu na płaski brzuch

Dieta przygotowywana jest w trzech wariantach:
Slim Fit – zestaw soków dla osób chcących w przyjemny sposób pozbyć się od dwóch do trzech kilogramów zbędnej tkanki tłuszczowej oraz nadmiaru zgromadzonej w organizmie wody;
Activ – to olbrzymia doza zdrowia i energii, dzięki zestawowi idealnemu na pierwszą przygodę z dietą sokową;
Strong – dieta stworzona z myślą osobach, które aktywnie uprawiają sport i chcą mieć silne mięśnie.

Każdy z wariantów dopasowany jest nie tylko do Waszego stylu życia, ale i efektów, które chcecie osiągnąć. Dodatkowo, to Wy regulujecie czas trwania diety – najlepiej zacząć od kuracji 3-5 dniowej, później możecie ją przedłużać.

Co więcej, jeśli nie chcecie decydować się od razu na pełen program diety, chcecie dopełnić swój codzienny jadłospis albo wypróbować ten typ odżywiania, możecie skusić się na komponowany przez siebie zestaw sześciu soków! Możecie wówczas dobrać je dowolnie do swoich smaków, oczekiwań i potrzeb.

Dietę sokową i pojedyncze zestawy Shape Cold Press możecie zamówić na stronie Juice.shape.pl.

Oczywiście soki Shape Cold Press mogą być też świetnym uzupełnieniem dla diety pudełkowej Shapebox. Jest ona doskonałym rozwiązaniem dla osób aktywnych, zapracowanych, a także tych, które zwyczajnie nie odnajdują przyjemności w samodzielnym gotowaniu. Shapebox to zestaw 5-ciu różnorodnych, zbilansowanych posiłków w trzech wariantach dopasowanych do Waszych preferencji smakowych. Oczywiście dieta jest dobierana nie tylko do nich, ale i do Waszego indywidualnego zapotrzebowania i efektów, które dzięki niej chcecie osiągnąć! Możecie zamówić ją na stronie Shapebox.pl.

Skusicie się?