Amber Heard i Jason Momoa szybko dogadali się na planie Aquamana. Według dokumentów sądowych wiadomości, które do siebie wysyłali, zostaną ujawnione podczas toczącego się procesu o zniesławienie. Zaledwie kilka dni przed zajęciem stanowiska przez Heard ogłoszono, że dwa wybitne nazwiska na jej liście świadków, Elon Musk i James Franco, nie będą już musieli zeznawać w imieniu gwiazdy. Opinia publiczna uznała to za znaczącą porażkę dla jej sprawy, ale dla Heard nie wszystko jest stracone. Zgodnie z dokumentami podsumowującymi uzyskanymi przez Hollywood Life, dowody, które zostaną pokazane na sali sądowej hrabstwa Fairfax w stanie Wirginia, będą obejmować wiadomości tekstowe między Heard a jej filmowym partnerem Jasonem Momoa.

Niektórzy spekulują, że zespół prawny Heard planuje wykorzystać te wiadomości przeciwko zeznaniom Deppa. Co ciekawe informacja ta została ujawniona zaledwie kilka tygodni po tym, jak Heard wywalczyła warunek, według którego żadna ze stron nie może wspomnieć o Aquamanie podczas procesu.

Te zdjęcia obiegły cały świat. Jason Momoa jest z Kate Beckinsale?

 

Sonda

Amber Heard

Kto powinien wygrać proces?

Obserwatorzy procesu twierdzą, że zaaranżowała ona całą sytuację i w ten sposób manipulowała sądem. Nadal nie ujawniono, jakie są prawdziwe intencje Heard i jaką wartość mają wiadomości tekstowe między aktorami.

Tymczasem Momoa wywołał plotki, że wspiera Deppa po tym, jak zaczął śledzić go w mediach społecznościowych. Zwolennicy Deppa uznali ten ruch za subtelną wskazówkę, że Momoa jest po jego stronie. Inni uważają, że posłuchał wskazówek swojego zespołu PR. Do tej pory Momoa nie wydał żadnych oświadczeń dotyczących jego stanowiska w tej sprawie. Proces zbliża się do końca, a ostateczny werdykt ma zostać ujawniony 19 maja. Od czasu rozpoczęcia postępowania sądowego petycja o usunięcie Heard z Aquamana zebrała do tej pory ponad 3 miliony podpisów. Fani błagają o zastąpienie Heard Emilią Clake.

Test „zielonej linii”. Viralowa zabawa z TikToka mówi coś bardzo istotnego o Twoim związku