W poszukiwaniu ciekawych fotograficznych kadrów warto skoncentrować się na pomysłowości. Ogromne znaczenie ma wyobraźnia i własny styl. Nie ma potrzeby klonować przestarzałych form, bo znaleźć je można na specjalnie przygotowanych kontach społecznościowych, gromadzących masę listków na tle gór i odwróconych kobiet trzymających za rękę mężczyznę. Warto postawić na coś świeżego, a hologram, który mam na myśli, zdecydowanie można takim nazwać.

Niestety wykonanie nie zawsze idzie w parze z ciekawym pomysłem, dlatego jeśli szukacie inspiracji na stworzenie hologramu na zdjęciu, postanowiłyśmy ułatwić wam to zadanie.

Obsesyjny trend na Tik Toku – mrożony krem do twarzy. Tak działa lodowa kuracja

Jak zrobić hologram na Instagramie?

Nasza redaktorka przygotowała dla was mini tutorial, który znajdziecie poniżej lub na naszym TikToku.

1. Zrób sobie zdjęcie w dowolnej pozycji

2. Wykonaj zrzut ekranu tablicy na Instagramie

3. W galerii na telefonie edytuj zrzut w następujący sposób: naciśnij odbicie pionowe, a następnie zmień perspektywę (również pionowo)

4. W aplikacji PicsArt wybierz wcześniej wykonane zdjęcie, a następnie kliknij opcję „dodaj zdjęcie” (twój edytowany zrzut ekranu)

5. Na końcu kliknij przycisk mieszaj

@zeberka.pl

Szybka i ciekawa edycja zdjęcia #dc #dlaciebie #edit #photoeditor #fyp #edycjazdjęć #edycja #instagram #instashoot #insta

♬ Rasputin (7″ Version) – Boney M.

Hologram na Instagramie to tylko jedna z inspiracji, którą dla ciebie przygotowałyśmy. Poniżej znajdziesz ich znacznie więcej.

Trzy przepisy z jednej filiżanki herbaty. Pokochasz bogate właściwości tych domowych kosmetyków!

#lifehack prosto z Tik Toka. Genialne pomysły, które uproszczą codzienne dbanie o urodę

Szybki trik z Tik Toka, dzięki któremu gumka do włosów wygląda jak nowa