W dzisiejszych czasach mamy na szczęście dodatkowe narzędzia, które ułatwiają to zadanie oraz sprawiają, że planowanie wesela staje się przyjemną rozrywką oraz świetną okazją dla zacieśnienia wzajemnych więzi. W planowaniu wesela pomoże praktyczny Wedding Planner oraz portal Weselezklasa.pl, na którym znajdziemy wszystkie najistotniejsze usługi ślubno-weselne oraz najlepszych wykonawców z całej Polski.

Dlaczego warto skorzystać z oferty portalu ślubnego?

Portal ślubny jest specjalnym miejscem w sieci, które zostało stworzone w celu ułatwienia i przyspieszenia ślubnych przygotowań. Twórcy serwisu Weselezklasa.pl doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak wymagającym, czasochłonnym i stresującym przedsięwzięciem jest planowanie najważniejszego wydarzenia w życiu – zwłaszcza, jeśli robimy to po raz pierwszy i marzymy o weselu z marzeń, z którego będziemy w 100% zadowoleni my, nasi najbliżsi i wszyscy goście. Portal Weselezklasa.pl pozwala szybko i sprawnie zapoznać się z kompletną ofertą usług ślubno-weselnych z naszej okolicy, porównać je ze sobą oraz wybrać te najbliższe naszemu sercu.

Wszystkie usługi ślubno-weselne są pogrupowane według kategorii tematycznych – znajdziemy w nich m. in. sale weselne, zespoły weselne, DJ-ów, fotografów ślubnych, salony sukien ślubnych, makijażystki, fryzjerów, oferty wynajmu aut weselnych i wiele innych. Poszczególne usługi możemy wybierać na podstawie lokalizacji, co pozwala ograniczyć krąg poszukiwań do wykonawców działających w naszej najbliższej okolicy. Selekcję poszczególnych ofert ułatwia natomiast opcja filtrowania na podstawie ceny, a także dostępne przy wizytówce każdego wykonawcy opinie użytkowników portalu, którzy chętnie dzielą się swoimi wrażeniami i przemyśleniami na temat współpracy z wybranymi profesjonalistami.

Jak Wedding Planner ułatwia i usprawnia ślubne przygotowania?

Niezwykle praktycznym narzędziem, które również oferuje portal Weselezklasa.pl, jest Wedding Planner. Jest to aplikacja dostępna z poziomu komputera i smartfona, która została stworzona specjalnie z myślą o wszystkich parach planujących swój ślub i wesele. Wedding Planner krok po kroku przeprowadzi ich przez cały proces ślubnych przygotowań, pozwoli rozplanować rezerwację poszczególnych usług i dopełnienie formalności weselnych, ułatwi zarządzanie ślubnym budżetem, pozwoli przygotować i modyfikować listę gości, a nawet zaplanować ich usadzenie przy stolikach na sali weselnej.

Wedding Planner dostarczy poza tym wielu cennych inspiracji w postaci zdjęć wystroju sali weselnej i pleneru, artykułów zawierających przydatne porady oraz innych treści, które pozwolą lepiej poznać tradycję weselną i zrelaksować się w przerwie od przeglądania ofert. Możliwość pobrania aplikacji na telefon komórkowy pozwoli natomiast poświęcić każdą wolną chwilę na planowanie ślubu i wesela oraz znacznie przyspieszy cały proces. Jest to niezwykle praktyczne narzędzie, którego funkcjonalność docenią zarówno pary planujące swoje zamążpójście z wyprzedzeniem, jak i zakochani, którzy decyzję o ślubie podjęli spontanicznie i mają przez to mało czasu na realizację całego przedsięwzięcia.

 

Artykuł partnera