W lipcu tego roku mark Spectrum Collections wypuściła na rynek swoje pędzle do makijażu w kolekcji Disney x Minnie Mouse. Amerykanki były zachwycone jakością i wydaniem pędzli – produkty rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Wszyscy twierdzili, że to najpiękniej wydane pędzle, jakie w życiu widzieli. Marka właśnie wypuściła nowe pędzle. Ta kolekcja również jest Disney’owska, lecz o inną bajkę tutaj się rozchodzi. I nie są one ani kolorowe, ani radosne.

ZOBACZ TEŻ: Księżniczki Disneya jako… współczesne dziewczyny! (Pocahontas najlepsza!)

Kolorystyka pędzli jest utrzymana raczej w tej bardziej mrocznej części bajki. Mają one czarno-czerwone kolory. Ta część symbolizuje Czarownicę, której jest poświęcona połowa kolekcji. Do zestawu jest jeszcze kubeczek z obrazkiem zatrutego jabłka (w czerwono-złotych barwach) i kosmetyczka na pędzle.

W drugiej części kolekcji dominuje Królewna Śnieżka – perłowe, piękne pędzle prezentują się cudownie. Są sprzedawane w zestawie z kosmetyczką z podobizną bajkową Królewny. Dodatkowo można dokupić srebrne lusterko z rączką, które na odwrocie ma kultowy napis z bajki “najpiękniejsza w świecie”.

O marce Spectrum było ostatnio głośno poprzez makijaż halloween’owy Perrie Edwards, która została ucharakteryzowana na Ursulę z Arielki . Makijaż został wykonany pędzlami Spectrum, a na zdjęciach wokalistka trzymała kosmetyczkę z podobizną bohaterki, która pochodziła z kolekcji Spectrum.

Który z zestawów skradł Wasze serca?