Kiedy Ariana Grande wypuściła pierwsze zapowiedzi swojego kawałka “God is a Woman”, wszyscy zachwycali się jej półnagim ciałem, zanurzonym w fioletowo-różowej tafli wody. Kobiety na całym świecie zastanawiały się, jak uzyskać efekt kolorowej wody, która będzie mogła upodobnić je do idolki. Rynek odpowiedział – firma LUSH, która produkuje kulki do kąpieli właśnie wypuściła produkt inspirowany idolką i fioletową wodą.

Jeśli chodzi o relaks, to raczej każda z nas kojarzy go z tym momentem, kiedy nic Cię nie popędza, możesz w spokoju się zrelaksować, odpocząć i wskoczyć do wanny pełnej bąbelków. Napić się wina, poczytać książkę i dygotać z zimna, kiedy zorientujesz się, że siedzisz w niej już 2 godziny.

ZOBACZ TEŻ: NOWA KULA DO KĄPIELI LUSH JEST INSPIROWANA ARIANĄ GRANDE!

Na to ostatnie niestety nic nie poradzimy, ale wiemy, jak możesz uprzyjemnić sobie tę kąpiel. Szczególnie jeśli zawsze marzyłaś o kąpieli w tafli pastelowej wody jak Ariana Grande. Firma LUSH właśnie wypuściła kulkę do kąpieli o nazwie BOGINI, która jest “wielobarwną, liliową, migoczącą kulką do kąpieli, która przygotuje Cię do zanurzenia się w innym wymiarze”.

Podobno powstała ona… na życzenie klientki, która poprosiła firmę o stworzenie kulki do kąpieli, która pomoże jej poczuć się jak Ariana Grande. Nawet sama artystka zareagowała na prośbę, popierając prośbę fanki.

Kulka została opracowana przez głównego wynalazcę LUSH, Jack’a Constantine, który zawał w niej olej oudh z Tajlandii oraz odżywcze masło shea. Pierwsza kulka została wysłana bezpośrednio do samej Ariany Grande. Jednak to nie tylko produkt marketingowy – kulka zawiera wiele ciekawych składników, które z pewnością będziesz chciała poznać bliżej:

Niebiański zapach jaśminu i oudh uniesie twój umysł na wyższy poziom. W czasie, gdy każda warstwa się rozwija, wodorowęglan sodu uwalnia liliowy i srebrzysty kolor, a rozpuszczalne kakao i masło shea topią się by zapewnić Twojej skórze cudowne nawilżenie. Zarówno masło shea, jak i olej arganowy pochodzą ze spółdzielni kobiecych, które wspierają integrację społeczną kobiet i działają na rzecz wzmocnienia ich pozycji ekonomicznej. Możesz zatem czuć się bezpiecznie wiedząc, skąd pochodzą składniki, które mają tak zbawienny wpływ na Twoją skórę.

style=”overflow:hidden;”>

ZOBACZ TEŻ: Fani w szoku: Która z nich to prawdziwa Ariana Grande? (Nie do rozróżnienia!)

Chciałybyście wypróbować to cudeńko?