Bra-fitting to symbol zmian, jakie zaszły w kobietach. Już nie chodzi nam o to, by móc kupić elegancki, ładny stanik w modnym kolorze. Chcemy nie tylko dobrej jakości materiałów, lecz przede wszystkim bielizny, która nie będzie nam szkodziła, pomagała w uwydatnieniu lub podtrzymaniu biustu i zwiększy nasze poczucie komfortu.

Jak pokazują badania, wiele kobiet nosi źle dobrane rozmiary staników. Większość z nich nie domyśla się nawet, że przyczyną kłopotów z np. bólami karku jest niedopasowana bielizna. Brzmi fantastycznie? Niestety, to prawda.

Jeżeli macie kłopoty z dobraniem odpowiedniego rozmiaru dla siebie, przeczytajcie wskazówki, które prezentujemy i tutaj.

Jeżeli natomiast chcecie przekonać się, jak to wygląda „w ruchu”, zobaczcie prezentowane przez nas filmiki, które być może pomogą odpowiedzieć na Wasze pytania.

Aby uzyskać szczegółowe porady i pomoc w wyborze właściwego biustonosza, warto udać się do sklepu oferującego bra-ffiting czy też zajrzeć na jedną z wielu stron internetowych o tej tematyce. Fachowa pomoc i mierzenie różnych modeli to droga do własnego zdrowia i wygody.

Za luźny, wędrujący w górę tył to kluczowy błąd przy wyborze biustonosza

Dobry biustonosz nie zmienia pozycji przy ruchach ciała

Najłatwiej sprawdzić, czy dobrze wybrałyśmy model, pod t-shirtem

Ramiączka nie mogą ani wpijać się w skórę ani zbyt odstawać

Przód powinien dobrze przylegać