Pupa w stylu Aniołka Victoria’s Secret sama się nie zrobi. Każda z modelek tej marki ma ciało, które swoją urodę zawdzięcza nie tylko genom, ale i długim godzinom spędzonym na siłowni pod czujnym okiem trenera. Na szczęście żadna z nich nie ukrywa też, że ciężko pracują na swoje kształty.

Zatem zamiast narzekać na brak sprawiedliwości w naturze, zachęcamy do ćwiczeń – metoda, którą stosuje najczęściej Alessandra Ambrosio to tzw. brazylijski lifting pośladków. Celem takiego treningu jest wzmocnienie i wysmuklenie ud oraz poprawa kształtu pośladków.

Instrukcje do jego wykonywania znajdziecie na filmiku poniżej, a ćwiczy sama Alessandra, instruuje zaś jej prywatny trener, Leandro Carvalho.

Oprócz tego Ambrosio jest też fanką pilates, ale nie należy zapominać, że modelka ma dwoje dzieci – opieka nad nimi to nie lada wysiłek.

Mantrą Alessandry jest rada „jadaj śniadanie”. Omijanie go ma jej zdaniem niszczący wpływ na całą przemianę materii i trudno jest się z tym nie zgodzić. Co jada? Wcale nie mało i nie lekko – bekon, jajka i kanapki to najczęstsza pozycja. Do tego soki owocowe i kawa. Brzmi smakowicie i sycąco! W ciągu dnia posiłki Alessandry stają się coraz lżejsze – kolacja to najczęściej warzywa oraz sushi. Widuje się ją konsumującą pizzę, ale – jak sama mówi – „je wszystko, jednak zna umiar”.

 

Jak podnieść i ujędrnić pośladki? Metoda Alessandry Ambrosio

Jak podnieść i ujędrnić pośladki? Metoda Alessandry Ambrosio