To już druga sierpniowa okładka Hayden Panettiere – 19-letnia aktorka ozdobiła magazyn Seventeen oraz Lucky.

W wywiadzie dla Lucky Hayden przyznała, że niski wzrost jest jej największym kompleksem, ale stara się sobie z nim radzić za pomocą strojów – „Jest wiele małych sztuczek, które mają tutaj znaczenie. Na przykład trzeba zwracać uwagę na buty – takie, które kończą się przed kostkę nie skracają dodatkowo nóg” – powiedziała Panettiere.

To zamieszanie wokół aktorki z pewnością jest związane z premierą jej owego filmu – I Love You, Beth Cooper, gdzie Hayden po raz pierwszy zagrała rozbieraną scenę. Jak sama mówi nie miała z nią większych problemów, gdyż już od wczesnego dzieciństwa uwielbiała rozbierać się do naga i biegać po domu. – „Po prostu zdjęłam ręcznik i to wszystko” – powiedziała.

Panettiere zwierzyła się też ze swojego uwielbienia dla stylu Rihanny: – Podziwiam Rihannę za umiejętność założenia na siebie czegokolwiek i wyglądania fantastycznie. Jej stroje zawsze są bardzo jej„.

Z wywiadu dowiadujemy się też, że ulubionym kolorem Hayden jest różowy: – „Jak można nie kochać tej barwy. Ona mnie po prostu uszczęśliwia”. Stwierdzenie to potwierdza okładka magazynu, gdzie widzimy szeroko uśmiechniętą aktorkę, ubraną w różową bluzkę.

Jak Wam się podoba Hayden Panettiere dla magazynu Lucky?

 Jak dodaje sobie wzrostu Hayden Panettiere

 Jak dodaje sobie wzrostu Hayden Panettiere

 Jak dodaje sobie wzrostu Hayden Panettiere