Kolejną znaną Polką, która w magazynie Uroda opowiedziała o swoim przepisie na ładny wygląd jest Weronika Książkiewicz.

Włosy
Aktorka, jak wiele Polek, regularnie rozjaśnia sobie włosy, więc musi poświęcać im sporo uwagi, aby wciąż były zdrowe i lśniące: – „Moja fryzjerka (z salonu Dea) dba o moje włosy kosmetykami L’Oréal Professionnel. Nigdy nie dopytuję, jakie zabiegi mi robi, bo efekty zawsze mi się podobają. I chociaż od 16. roku życia je rozjaśniam (jestem typową polską szarą blondynką), to nie są one zniszczone”.

Twarz
Weronika regularnie poddaje się peelingom (np. kawitacyjny) i stosuje maseczki z alg. –„ Na mocniejsze zabiegi, które musi wykonywać lekarz, zawsze udaję się do Kliniki Chirurgii Plastycznej Moniki Grzesiak. Tu od razu zaznaczę, że żadnych zabiegów chirurgicznych jeszcze nie robiłam, ale takie peelingi z 90-proc. kwasami, tak”.

Jej ulubionym kremem jest Clarins Multi-Active Jour, który pozostawia na skórze cienki film i zapobiega pierwszym zmarszczkom. Na noc używa kremu z tej samej serii.

Makijaż
– „Nakładam podkład, róż i powiększający błyszczyk na usta. W makijażu zazwyczaj podkreślam oczy, bo mam wrażenie, że z mocnymi kolorami na ustach moja twarz wyglądałaby wulgarnie” – mówi Książkiewicz.

Ciało
Uwielbia pachnące kosmetyki, zwłaszcza kokosowe, waniliowe i kakaowe z serii Ziaja.

Aktorka nie lubi długotrwałych zabiegów w spa, gdyż brak jej na nie cierpliwości, nie odmawia sobie natomiast mocnego masażu. Regularnie chodzi też na siłownię (do hotelu Hilton), gdzie ćwiczy ze swoją osobistą trenerką Ulą.

Dieta
Także dieta nie jest jej obca, która towarzyszyła jej przez długie lata ze względu na trenowanie baletu, gdzie nigdy nie było się za szczupłym. Po zrezygnowaniu z tych zajęć nabrała dodatkowych kilogramów, aż doszła do wagi 68 kg. Weronika należy jednak do tych wybranek losu, które bez wysiłku zaczęły tracić na wadze, gdy tylko przestały się przejmować się swoją tuszą.

Ten skok wagi nie obył się bez pozostawienia śladu na ciele: – „Jak większość kobiet mam niewielkie rozstępy i cellulit, ale dobrze mi z tym” – przyznaje.

Na stronie internetowej Urody znajdziecie cały wywiad z Weroniką Książkiewicz, z którego dowiecie się, jaki aktorka ma stosunek do nagości oraz do tańca towarzyskiego.

Jak Wam się podoba Weronika Książkiewicz na okładce magazynu Uroda oraz jej przepis na zdrowy i ładny wygląd?

 Jak dba o siebie Weronika Książkiewicz