Malowanie perfekcyjnej kreski eyelinerem- sztuka, którą nieustannie staramy się doskonalić. Trzęsące się dłonie, nieskuteczne produkty lub zbyt mało czasu. Niestety używanie eyelinera nie jest łatwym zadaniem. Oczywiście w sieci funkcjonuje tysiące filmów instruktażowych, które podpowiadają nam jak stosować eyeliner. Niestety po obejrzeniu większości z nich i tak nie wiemy, co mamy robić.

To frustrujące, zwłaszcza jeśli jesteś niecierpliwa, a każdy kolejny krok kończy się rozczarowaniem. Na szczęście mamy dla Ciebie kilka wskazówek, które w końcu uczynią tę sztukę łatwiejszą.

ZOBACZ TEŻ: KOLOR TEGO EYELINERA JEST NAJBARDZIEJ POŻĄDANYM TRENDEM MAKIJAŻOWYM TEGO SEZONU!

Wizażyści sugerują rozpoczęcie nauki malowania perfekcyjnej kreski od… cienia do powiek. Błędy nie są tak zauważalne, a jak wiadomo, praktyka czyni mistrza. W dążeniu do perfekcji pomocne będą taśmy, których na rynku jest coraz więcej.

Masz problem, żeby namalować kreski pod identycznym kątem? Wystarczy zwykła taśma klejąca przyklejona do zewnętrznego kącika oka. Ważne, aby ręka, w której trzymasz eyeliner była stabilna. Wykonuj kreskę, opierając łokieć na twardym podłożu.

ZOBACZ TEŻ: W TYM KOLORZE BRUNETKI WYGLĄDAJĄ REWELACYJNIE! 5 SZTUCZEK NA IDEALNY MAKEUP

Jak namalować proste kreski bez użycia taśm? Zamiast prowadzić linię po naciągniętej powiece, przygotuj szkic. Na powiekę nanieś kilka kropek. Połącz je krótkimi ruchami i na koniec popraw jednym, płynnym pociągnięciem eyelinera. Stworzysz niezwykłą, prostą linię.

Jakie są Wasze sposoby na perfekcyjną kreskę?

Trying to find my way into the Royal Wedding …

Post udostępniony przez Lucy Hale (@lucyhale)