Niedawno rozpoczęty challenge w internecie, zachęca coraz więcej osób do zabawy. Pod hashtagiem #10yearschallengephoto gwiazdy i szaraczki wrzucają do sieci swoje zdjęcia sprzed 10 lat kontra aktualne. Wiele osób oczywiście robi to pobudek oczywistych – w przeciągu tylu lat wiele może się zmienić i nie mówię tutaj tylko o wyglądzie. Warto jednak zerknąć na to, jak 10 lat temu wyglądały osoby, które dzisiaj zbijają majątek na produktach do makijażu oraz pielęgnacji. Cóż mogę rzec: to same perełki!

ZOBACZ TEŻ: WSZYSTKO, CO CHCIAŁABYŚ WIEDZIEĆ NA TEMAT HUDY KATTAN I JEJ FIRMY HUDA BEAUTY

HUDA KATTAN

10 lat temu Huda nie była jeszcze mistrzynią brwi, konturowania ani nawet nakładania cieni. Założę się, że wtedy nie myślała też o projektowaniu własnych paletek cieni, podkładów a już na pewno – zapachów. Nie można jej jednak odmówić urody, bo jak widać, zawsze była piękna. I ten uśmiech!

JEFFREE STAR

Kontrowersyjny youtuber, który znany jest z dawnej przyjaźni z Kat Von D oraz z tego, że lubi kłócić się z innymi makijażystami w sieci, 10 lat temu polował na fotki z Demi Lovato i Miley Cyrus. Dzisiaj jego techniki makijażowe są naprawdę imponujące. I dzisiaj to do niego ustawiają się kolejki.

JAMES CHARLES

10 wiosen temu James był niczym nie wyróżniającym się chłopcem, który jak wszyscy inni w tamtych czasach, dopiero poznawał technikę “selfie”. Dzisiaj robi ogromną karierę na YouTube, wypuszcza kosmetyki do makijażu sygnowane własnym nazwiskiem oraz wykonuje naprawdę boskie makijaże.

ZOBACZ TEŻ: Faceci, którzy się malują. To, co robią, jest fajne czy raczej przerażające?

JACLYN HILLS

10 lat temu Jaclyn była makijażystką MAC Cosmetics, zmagała się z bulimią i miała problemy rodzinne. Dzisiaj prowadzi naprawdę świetną firmę, uczy innych technik makijażowych i co najważniejsze, nie farbuje włosów na kanarkowy blond!

PATRICK STARRR

To jedna z największych metamorfoz makijażystów, na jakie wpadłyśmy. Widząc te dwa zdjęcia wiemy jedno – 10 lat naprawdę wiele może zmienić.

View this post on Instagram

#2009vs2019 #pastorPAT #10yearchallenge

A post shared by patrickstarrr (@patrickstarrr) on

A co zmieniło się w Twoim życiu przez ostatnie 10 lat?