W takiej sytuacji z pomocą przychodzą zabiegi wyszczuplające z zakresu medycyny estetycznej. To sposób, z którego coraz chętniej korzystają kobiety i mężczyźni, których zawiodły tradycyjne metody odchudzania. Na rynku medycznym znajdziemy wiele interesujących zabiegów wyszczuplających, ale szczególną uwagę przykuwa dziś jeden z nich – zabieg modelowania sylwetki Scizer dostępny w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie. Podpowiadamy, dlaczego cieszy się on tak dużą popularnością wśród pacjentów oraz szerokim uznaniem wśród specjalistów medycyny estetycznej!

Liposukcja bez skalpela? Tak, to możliwe!

Zabieg Scizer nazywany jest liposukcją bez skalpela, ponieważ pozwala na bezoperacyjną i widoczną utratę zbędnej tkanki tłuszczowej z brzucha, ud, ramion czy boczków. Podczas zabiegu specjalista nie stosuje żadnych narzędzi medycznych, które mogłyby przerwać barierę skórną. Zabieg polega na przykładaniu do powierzchni skóry głowicy urządzenia działającej na ustalonej wcześniej głębokości i emitującej wiązkę skoncentrowanej fali ultradźwięków (HIFU). W związku z tym, że Scizer jest bezinwazyjną i bezkrwawą metodą wyszczuplania sylwetki, nie wymaga specjalnego przygotowania, hospitalizacji czy długiego okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może powrócić do swoich codziennych obowiązków.

Nie tylko redukcja tkanki tłuszczowej

Wyjątkowość urządzenia Scizer i wykorzystanej przy nim technologii HIFU polega na skutecznym przeciwdziałaniu różnym niedoskonałościom naszego ciała. Zabieg pozwala nie tylko na widoczne wyszczuplenie sylwetki i nadanie jej proporcjonalnych kształtów, lecz także redukcję uporczywego cellulitu czy ujędrnienie skóry. Podczas zabiegu modelowania sylwetki możemy zatem uporać się z kilkoma różnymi problemami, w tym nadmierną wiotkością skóry, która bardzo często pojawia się przy dużej utracie wagi podczas tradycyjnego odchudzania. Tym samym zabieg Scizer może stanowić doskonałą terapię wspomagającą działanie diety czy ćwiczeń fizycznych – nawet jeśli przynoszą oczekiwane efekty, problemem nadal może dla nas pozostawać opadanie i brak jędrności skóry, z czym technologia HIFU radzi sobie doskonale poprzez stymulację skóry do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Niekończące się zalety zabiegu Scizer

Zabieg Scizer, poza wysoką skutecznością działania w zakresie redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej, cellulitu i wiotkości skóry, ma też wiele innych zalet, które czynią z niego lidera na tle pozostałych zabiegów modelowania sylwetki dostępnych w gabinetach medycyny estetycznej. Przede wszystkim to metoda całkowicie nieinwazyjna, niemal bezbolesna i pozwalająca na szybki powrót pacjenta do formy – zastosowanie inteligentnego systemu chłodzenia kontaktowego pozwala skutecznie chronić skórę przed przegrzaniem, dyskomfortem podczas zabiegu oraz wydłużaniem okresu rekonwalescencji. Zabieg przynosi też szybkie efekty poprawy wyglądu ciała i skóry – podczas 2-3 miesięcy od zabiegu będziemy zauważać stopniowe zmiany w objętości ciała i jakości skóry. Decydując się na zabieg, np. w okolicy brzucha, możemy liczyć na zmniejszenie obwodu tej części ciała nawet o 2,5 cm! Co więcej, wystarczy wykonanie pojedynczej procedury zabiegowej, aby uzyskać naprawdę satysfakcjonujące rezultaty. Na rynku medycznym istnieje wiele metod, które oferują uzyskanie podobnych efektów, ale jednocześnie przy konieczności wykonania całej serii zabiegów.

Więcej informacji na temat urządzenia Scizer i zastosowanej w nim technologii HIFU znajdziesz na stronie: https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/hifu-scizer-miejscowa-otylosc-cellulit/

Materiał promocyjny