Już w czerwcu L’Oreal Paris ogłosiło nawiązanie współpracy z projektantką. Zdradzono też, że Isabel Marant stworzy dla nich specjalną linię makijażu. Efekty współpracy właśnie zostały upublicznione.

ZOBACZ TEŻ: RÓŻOWE ZŁOTO BĘDZIE NOWYM HITEM W KOLORYZACJI WŁOSÓW?

Isabel Marant, znana ze swojej paryskiej elegancji, stworzyła 5 uniwersalnych produktów dla kobiet, którym styl Paryżanki jest bardzo bliski: cienie do powiek, tusz do rzęs, szminkę w wielu kolorach, rozświetlacz i błyszczyk.

Dla mnie odzież gotowa do noszenia jest prosta w interpretacji. To właśnie dlatego nie mogłam być bardziej podekscytowana szansą przeniesienia tej zasady na makijaż w kolekcji dla L’Oreal Paris -powiedziała Marant.

style=”overflow:hidden;”>

Dodała też, że produkty są stworzone do noszenia od rana do wieczora. Charakteryzuje je subtelność i naturalność, która jest bardzo bliska projektantce.

Isabel Marant zapewnia, że jej rozświetlacz doskonale potrafi dodać pewności siebie, ponieważ „stawia każdą kobietę w najlepszym świetle”, cienie pomogą każdej kobiecie stworzyć klasyczny „french look” a mascara idealnie nada się nie tylko do rzęs, lecz także do brwi!

ZOBACZ TEŻ: PODSTAWOWE BŁĘDY, KTÓRE POPEŁNIASZ, APLIKUJĄC PUDER! PSUJESZ MAKIJAŻ!

Wy też już nie możecie się doczekać? Kolekcja Isabel Marant x L’Oreal Paris make up trafi do sprzedaży już 19 września!