Jedna z najbardziej oczekiwanych nowości kosmetycznych w końcu dotarła do Polski! Kolejna niesamowita maskara marki Benefit, jest na rynku, a my mamy obsesję na jej punkcie. Zresztą nie tylko my natychmiast stałyśmy się jej zagorzałymi fankami.

Wystarczy jedno wyszukiwanie za pośrednictwem Instagrama i od razu staje się jasne, że tusz do rzęs BaDgal Bang! przekonał mnóstwo kobiet. Beauty vlogerki chętnie dzielą się efektami działania maskary, a my chętnie dzielimy się nimi z Wami.

ZOBACZ TEŻ: HIT? MARKA BENEFIT STWORZYŁA APLIKACJĘ, W KTÓREJ MOŻECIE „PRZYMIERZYĆ” BRWI!

Tusz wyróżnia się przede wszystkim trwałością. Producenci obiecują, że produkt utrzymuje się nawet przez 36 godzin. Wiele kobiet przetestowało maskarę na rzęsach przedłużonych i szczerze mówiąc… są zachwycone. Szczoteczka jest elastyczna i długa, dzięki czemu z łatwością pokrywa górne i dolne rzęsy.

To, co ujmuje nas najbardziej to jej kolor. Mamy wrażenie, że jest czarniejsza niż czerń. W połączeniu z długością, objętością i uniesieniem rzęs naprawdę czaruje skutecznością. Przekonajcie się same. W galerii, która znajduje się poniżej, znajdziecie dziesięć kobiet, które w tym produkcie dosłownie się rozkochały.

ZOBACZ TEŻ: MARZYSZ O SZTUCZNYCH RZĘSACH? NIE WIESZ JAK JE PRZYKLEIĆ? ZOBACZ TO VIDEO!

Korzystałyście już z tej kosmicznej maskary?