Jedna z internautek napisała w komentarzu pod zdjęciem gwiazdy, że za bardzo ingeruje w zdjęcia, przez co wygląda o wiele starzej. Anna Wendzikowska zareagowała niemalże natychmiast. Słuszna riposta?

Rianne Meijer: ta nietypowa influencerka zdobywa coraz większą popularność, odczarowując Instagram. Musisz to zobaczyć!

Anna Wendzikowska

Anna to dziennikarka i prezenterka telewizyjna. W przeszłości grała w serialu „M jak miłość”, ale przez rodzinne obowiązki musiała zrezygnować z pracy na planie znanej telewizyjnej produkcji. Wciąż jednak pracuje w „Dzień Dobry TVN”, gdzie przeprowadza wywiady z różnymi gwiazdami filmowymi. Jest także aktywna w sieci, gdzie często publikuje bardzo zdjęcia, które dokumentują szczęśliwe chwile z jej życia prywatnego oraz zawodowego. Mimo tego, że przykłada dużą uwagę do tego, aby zdjęcia, które publikuje, wyglądały estetycznie, nie zawsze podoba się to internautom, którzy czasem nie szczędzą słów krytyki. Tym razem jednak gwiazda postanowiła zareagować.

Za dużo filtrów?

Anna Wendzikowska została skrytykowana przez jedną z internautek. Chodziło o post, który wrzuciła zza kulis nagrywania „Dzień Dobry TVN”. Pod zdjęciem możemy przeczytać:

„Moim zdaniem Tom Hardy nie będzie nowym Bondem, ale plotkę o tym wykorzystaliśmy do tego, żeby porozmawiać o tym genialnym aktorze”.

Ewa Szabatin we wpisie obnaża instagramową rzeczywistość. Tak nie wygląda realne życie

Jednakże to nie dyskusja o świecie kina i gwiazdach filmowych zwróciła uwagę internautów. Skupili się na czymś zupełnie innym, a mianowicie na… filtrach, których użyła gwiazda. Jedna z obserwatorek wytknęła gwieździe:

„Te filtry Cię postarzają”.

Komentarz zwrócił uwagę Anny Wendzikowskiej, która od razu odpowiedziała ciętą ripostą:

„To nie filtry a lata”.

Jak sądzicie, celny komentarz?