Okładki magazynów modowych tryskają trendami. Najpierw Rihanna, lansująca cienkie brwi w stylu lat 20., teraz Beyonce, która zachwyca fanów makijażem no make up. Jaskrawy kontrast między dwiema gwiazdami sugeruje, że w nadchodzącym sezonie dominują dwa przeciwstawne trendy w makijażu. Który wybierasz?

Dlaczego Beyonce zdecydowała się na porzucenie makijażu? Według piosenkarki we współczesnym świecie najważniejsza jest zmiana myślenia kobiet, ale i mężczyzn. Powinni zacząć dostrzegać naturalne piękno drzemiące w ich ciałach. Właśnie dlatego usunęłam doczepy i zdecydowałam się na niewielką ilość kosmetyków.- tłumaczy gwiazda.

ZOBACZ TEŻ: JAK APLIKOWAĆ PODKŁAD, ABY WYGLĄDAŁ NATURALNIE? SIR JOHN UWAŻA, ŻE ROBISZ TO ŹLE

W wywiadzie opowiedziała również o tym, jak zmieniało się jej ciało od czasu narodzin bliźniąt. I nie znajdziemy tu kardashianowych opowiastek o ciążowych ustach, czy cudownie zawężających się nosach. To historia matki, której ciało stało się po prostu pełniejsze. Beyonce zauważyła, że zmieniły się jej ramiona, piersi oraz uda.

Look Beyonce z okładki opiera się na podkreślonych brwiach, promiennej skórze oraz subtelne zarysowanych ustach w kolorze nude. Zobaczcie, w jaki sposób makijaż no make up może uwydatnic charakterystyczne elementy twarzy.

ZOBACZ TEŻ: WOW! MASCARĘ, KTÓRĄ NA KONCERTACH UŻYWA BEYONCE KUPICIE W… ROSSMANNIE!

Podoba się Wam? Co o tym myślicie?