Paletki od Anastasii Beverly Hills to naprawdę dopracowane produkty, które jeszcze niedawno były uznawane za niedościgniony ideał. Jak widać, dzisiaj dla wszystkiego można znaleźć zastępstwo, w tym również drogich kosmetyków. Tak jest w przypadku kultowej już Modern Renaissance, która od momentu swojej premiery była uznawana za naprawdę świetnie napigmentowaną, profesjonalną paletkę. Wet n Wild znalazł jednak dla niej świetnego zamiennika. I tak, swatche są IDENTYCZNE.

ZOBACZ TEŻ: NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNA PALETA ZNIKA ZE SPRZEDAŻY? ABH ZE ZŁYMI WIADOMOŚCIAMI

Ta przyjemna w dotyku i dla oka różowa paletka była 4 paletką, jaka trafiła do mojej osobistej kolekcji. Spędziłam naprawdę długie godziny na rozpracowywaniu jej pigmentacji, która była tak świetna, że wystarczyła niezbyt ostrożna aplikacja czy niezdarne otrzepanie pędzelka przed aplikacją, aby bez trudu narobić sobie plam. Ale przy odrobinie umiejętności i chęci, wielokrotnie ratowała moje wieczorne wyjścia bez żadnego problemu.

Mimo, że używałam jej prawie rok, nadal mam wrażenie, że paletka jest praktycznie nietknięta. Widząc jednak paletkę od Wet n Wild, zaczęłam się zastanawiać, czy moje 250 złotych było dobrze wydane – swatche obu paletek pokazują, że nie ma praktycznie żadnej różnicy! Poza oczywiście ceną.

Sprawa stała się głośna poprzez użytkowników popularnego serwisu Reddit, którzy pokazali, jak paletka za 6 euro (tj. 25 złotych) łatwo dorównuje produktowi od ABH za 250 złotych. Wprawdzie zawiera o 4 kolory mniej, jednak cena i tak jest kusząca.

ZOBACZ TEŻ: NOWA PALETKA OD ANASTASIA BEVERLY HILLS TO PRAWDZIWA PEREŁKA!

Natknęłam się również na takie komentarze, jak “formuła Wet n Wild bardziej do mnie przemawia” czy “lepiej mi się pracuje na paletce Wet n Wild”. Jednak sporo osób wskazuje na to, że paletka od ABH ma bardziej masełkowate cienie. Te od Wet n Wild są mocniej kredowe, jednak nie osypują się mocno.

Pozostaje nam tylko poczekać na premierę paletki w Polsce. Obecnie jest jedynie dostępna na zagranicznych portalach, w tym Beauty Bay.

Widzicie jakąś różnicę?