Zdjęcia córki Kate Middleton i Księcia Williama księżniczki Charlott wywołały niemałe zamieszanie. Internauci dostrzegli w niej młodą księżną Dianę. Społeczność zgromadzona na Twitterze ćwierka o niezwykłym podobieństwie dwóch dziewczynek. Czy naprawdę widać to podobieństwo, a może ludzie chcieliby po prostu, aby tak było?

Tutorial z TikToka o księżnej Dianie przeraża ludzi. Ta dziewczyna wygląda jak jej bliźniaczka

Księżniczka Charlotte przypomina babcię Dianę Spencer?

Jak tylko urocze zdjęcie księżniczki Charlotte w bordowym płaszczyku i dziewczęcej kokardce pojawiło się w sieci, internet zawrzał z zachwytu. Słodka córeczka pary książęcej ma według internautów przypominać wyglądem młodą księżną Dianę. Czy jest to rzeczywiście prawda, czy złudzenie wywołane ogromnym mitem niezwykłej księżnej? Zobaczcie sami i oceńcie.

księżniczka Charlotta

Jasne włoski, duże oczy i zadziorny uśmieszek. Z pewnością te cechy wyglądu łączą dziewczynkę i jej babcię. Niektórzy internauci twierdzą, że owszem może przypominać jedną ze swoich krewnych, ale większe podobieństwo łączy ją z prababcią Królową Elżbietą II. Szczerze mówiąc, być może można odnaleźć w tych zdjęciach elementy przypominające obie panie. Nie możemy się już doczekać, kiedy księżniczka dorośnie. Myślicie, że odziedziczy po mamie piękne włosy?

księzna Diana w młodości

Księżna Diana

 

Printy, świeże kolory i fasony na każdą figurę. Wybrałyśmy najpiękniejsze stroje kąpielowe od Sinsay!

Sonda

Księżniczka Charlotta

Widzicie to podobieństwo?