Rodzina Kardashian/Jenner słynie z wielkiego zamiłowania do fotografii oraz artystycznej obróbki zdjęć. Celebrytki prześcigają się w swoich genialnych umiejętnościach, a ofiarami ich wielkiego talentu padają nie tylko krągłości… Czy wszystkie dotychczasowe wpadki zaliczały celowo? Czy wystawiały się na publiczne pośmiewisko wyłącznie po to, aby pozyskać komentarze i nowych followersów? Pytamy, bo tak najprawdopodobniej jest tym razem.

Kylie Jenner opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pręży się w seksownej pozie. Szybko je usunęła, aby po jakimś czasie dodać je ponownie, tylko przerobione w Photoshopie. Zastanawiacie się, co wyretuszowała młoda mama? Podeszwę buta.

ZOBACZ TEŻ: CHIRURG ROZPŁYWA SIĘ NAD URODĄ KYLIE JENNER: WYLECZYŁA KOBIETY Z KOMPLEKSÓW!

Sytuacja ta jest potwierdzeniem reguły, że co raz pojawi się w Interncie, już nigdy z niego nie zniknie. Usunięte zdjęcie nie było opublikowane nawet kilka minut, a i tak, ku uciesze hejterów, wciąż krąży po sieci. Dlaczego Jennerka wyretuszowała podeszwę? Bo była brudna. Na nowo zamieszczonym zdjęciu jest niemalże idealna, prawie jak nowa.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia, które do dzisiaj na ustach Internautów malują szerokie uśmiechy.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER W OGNIU KRYTYKI! POCHWALIŁA SIĘ MANICUREM. FANI: Z TAKIMI SZPONAMI?

Co o tym sądzicie?