Osoby publiczne muszą liczyć się z konsekwencjami, które niesie za sobą życie prowadzone pod nieustannym ostrzałem kamer i aparatów. Utrzymywanie relacji z fanami i publikowanie zdjęć oraz filmów w mediach społecznościowych również nie jest kolorowe. Przekonała się o tym Małgorzata Rozenek- Majdan, która na co dzień zmaga się z hejtem w sieci. Dotychczas krytykowano ją za niemalże wszystko. Od stylizacji po wygląd stóp. Tym razem poszło o policzki.

Małgorzata Rozenek-Majdan umieściła na Instagramie zdjęcie, które wśród internautów wywołało niemałe poruszenie. Urocza fotografia z mężem uwieczniła chwilę, podczas której para podróżowała na zabieg kolana u Radzia. Mimo wszystko internauci postanowili skupić się na czymś innym.

ZOBACZ TEŻ: MAŁGORZATA ROZENEK ZNOWU POWIĘKSZYŁA USTA?! FANI: CHIRURG SIĘ NIE POPISAŁ!

O operacjach plastycznych oraz zabiegach upiększających, które rzekomo wykonuje celebrytka, dyskutuje się od dawna. Największe emocje wzbudza jednak wypełnianie policzków. Pod zdjęciem, które opublikowała Małgorzata Rozenek-Majdan, pojawiło się mnóstwo negatywnych opinii.

Wypełniacz w policzkach najlepsze

Wcale nie wspaniały ten wypełniacz, widać go gołym okiem..

Twarz jest już sztuczna ,za dużo w policzkach! I po co się tak szpecić ?Jak można być pięknym naturalnie 😉😙 pozdrawiam serdecznie 😊

Pod zdjęciem swój komentarz zostawiły również osoby, które myślą zupełnie inaczej.

Trzymam kciuki, będzie dobrze, a policzki są cudowne jak ich włascicielka. Zazdrosc jsdt paskudna!

Gosiu jesteście młodzi , piękni i szczęśliwi 😍 i te złośliwe komentarze , zazdrosnych i nieszczęśliwych kobiet , nic nie zmienia . . Serdecznie pozdrawiam 😍

ZOBACZ TEŻ: FANI ZACHWYCENI NOGAMI MAŁGORZATY ROZENEK. HEJTERZY TWIERDZĄ, ŻE TO ANOREKSJA…

Myślicie, że uroda celebrytki to rzeczywiście zasługa zabiegów?