Z celebrytami bywa tak, że osiągają status znanej osoby często z przypadku, ale kiedy już im się to uda, próbują różnych sposobów na to, by utrzymać swoją popularność. A jednym z przykładów takich działań jest Sallie Axl.

ZOBACZ TEŻ: NASTOLATKI MARZĄ O TYM, BY TAK WYGLĄDAĆ. POKAZAŁY, CO CHCĄ W SOBIE POPRAWIĆ

To angielska celebrytka, która sławę zdobyła dzięki udziałowi w jednym z popularnych programów rozrywkowych – Big Brother. Od tego czasu minęło jednak trochę czasu, ale kobieta często lubi o sobie przypominać. Jej nazwisko jest często przywoływane w kontekście operacji plastycznych.

Sallie Axl nie ukrywa tego, że lubi poprawiać swój wygląd. Kobieta przeszła już operację powiększenia piersi i korekty nosa, ale jej kolejny zabieg, który już planuje jest mocno kontrowersyjny.

Celebrytka wyznała, że ma zamiar wszczepić sobie implanty pięt, by zyskać kilka dodatkowych centymetrów. Ze swoim pomysłem zgłosiła się do kolejnego programu Heels , ale lekarze tam występujący szybko zgasili jej zapał, ponieważ taki rodzaj implantów nie istnieje. Kobieta tłumaczyła, że produkt pochodzi z Korei. Niestety nie potrafiła wyjaśnić czy chodzi o Północną czy Południową. Dodała tylko, że na pewno Nie ma tam Internetu .

ZOBACZ TEŻ: CHCIAŁA BYĆ JAK ANGELINA JOLIE. FANATYCZNA FANKA PRZESZŁA PONAD 50 OPERACJI!!?

Wyjaśniała też, że jej wygląd jest istotnym elementem jej pracy. Sallie występuje jako DJ, dlatego chce dobrze wyglądać na scenie.

Co na ten temat sądzicie?