Dzisiejsze ideały z Instagrama mają jeden wspólny mianownik. Jest nim poprawiana uroda. W pogoni za potrzebą określonych ideałów i naturalnego wyglądu dajemy sobie wstrzykiwać różnego rodzaju nowości, kładziemy się na stół operacyjny i zmniejszamy bądź powiększamy wybrane partie ciała. Usprawiedliwiamy się, że przecież gwiazdy też tak robią. I niestety mamy rację.

ZOBACZ TEŻ: OMG! WIEDZIAŁYŚCIE, ŻE KYLIE JENNER MA TAK OGROMNĄ BLIZNĘ?!

U najmłodszej z klanu Kardashian-Jenner ciężko ukryć wypełniacze, poprawione pośladki czy biust. Zupełnie jak u jej starszych sióstr. Jednak wszyscy do tej pory uważali, że najbardziej naturalną z nich jest Kenadall. Okazuje się jednak, że modelka ma tyle samo na sumieniu, co jej siostry.

Tyle tylko, że jej poprawki nie są aż tak widoczne. Do tego stopnia, że może się spokojnie ich wypierać.

Specjaliści od medycyny estetycznej wskazują, że modelka nie tylko poprawiała sobie pośladki i korygowała delikatnie biust. Okazuje się, że modelka poddała się również laserowemu wyrównaniu linii włosów na głowie, rozjaśniała sobie też cerę, poprawiała sobie kształt brwi oraz włożyła sobie wypełniacze do ust oraz policzków.

Przeszła też rynoplastykę (poprawiania kształtu nosa) oraz zmieniła delikatnie kształt żuchwy. Wszystkie poprawki są bardzo widoczne na zdjęciu poniżej.

ZOBACZ TEŻ: KEDNALL JENNER POKAZAŁA, CO STAŁO SIĘ Z JEJ TWARZĄ, GDY WYSTAWIŁA JĄ NA SŁOŃCE

Nadal uważasz, że Kendall jest naturalnie piękna?