Babcia, to prawdopodobnie drugi wyraz, jaki w życiu umiałaś wymówić. Może nie brzmiał on tak dokładnie, pewnie bardziej wygodnie było Ci mówić baba, jednakże znaczenie tego słowa nieustannie było takie samo.

To ona nosiła Cię na rękach, kiedy mama odsypiała zaległe noce. To ona po kryjomu przemycała słodycze i pozwalała Ci je jeść przed obiadem. W piątek wieczorem, kiedy rodzice chcieli wyjść się zabawić/odpocząć, spała z Tobą w łóżku, a jak się przebudziłaś zawsze pod ręką miała jakiś smakołyk i zimną, owocową herbatę. Nigdy nie zapomnisz smaku chleba z masłem i cukrem, smaku pianki spitej z piwa po kryjomu, pod stołem oraz zabaw jakie tylko ona umiała wymyślić.

Pierwsze laurki własnoręcznie wykonane dla niej w przedszkolu, do tej pory stoją na komodzie za kryształami. Twoje wszystkie sesje zdjęciowe z przedszkola, szkoły podstawowej czy gimnazjum, dumnie ozdabiają jej przedpokój czy komodę.

Pamiętasz pierwsze wagary w szkole i usprawiedliwia przez nią wypisywane? A może miała piękny charakter pisma i za Ciebie przepisywała zeszyty szkolne, żebyś mogła się nimi pochwalić koleżankom?

Jej kuchnia była najlepszą kuchnią na świecie. To właśnie u niej jadłaś najpyszniejsze zupy z zasmażką, a kotlety schabowe mogłyby otrzymać przynajmniej jedną gwiazdkę Michelin.

Każda Wigilia z nią spędzona, to najpiękniejsza Wigilia w życiu. Tylko ona wiedziała, co Ci w duszy gra i co powinno znaleźć się pod choinką w Twoim prezencie.

Jej wspomnienia, jak poznała dziadka to najpiękniejsze, wzruszające momenty, jakie możecie przeżywać nieustannie. Chciałabyś żeby i w Twoim życiu pojawiła właśnie taka miłość.

Była jest i będzie przy Tobie zawsze, bo jesteś jej ulubioną i jedyną wnuczką w rodzinie. Dlatego z okazji jej święta podaruj jej coś wyjątkowego. Niech to będzie coś, co sprawi, że czas stanie w miejscu…

Nie zapominajmy też o naszych mamach! Każda z nich także zasługuje na odrobinę rozpieszczenia. W końcu nie każdy prezent musi być dawany przy konkretnej okazji! A gdyby tak sprawić im przyjemność bez niej?

Bez względu na to, czy osobą, której chcecie sprawić prezent jest Wasz mama czy babcia, ten pomysł na pewno zachwyci obie! Jest nim wyjątkowy zestaw kosmetyków od Vichy, idealnie dopasowany do potrzeb każdej dojrzałej kobiety.

To gama produktów dla kobiet 50+, w której w skład wchodzą: NEOVADIOL KOMPLEKS UZUPEŁNIAJĄCY NA DZIEŃ oraz NEOVADIOL KOMPLEKS UZUPEŁNIAJĄCY NA NOC. Pierwszy produkt aktywnie pielęgnuje skórę w ciągu dnia, drugi natomiast odbudowuje ją podczas snu. NEOVADIOL SERUM aktywne serum odbudowujące dla kobiet w trakcie meonopauzy, NEOVADIOL MAGISTARAL odżywczy balsam przywracający gęstość skóry dla kobiet po menopauzie, NEOVADIOL MAGISTARAL ELIXIR koncentrat odżywczych olejków na dzień i na noc dla kobiet po menopauzie oraz NEOVADIOL Gf Contours krem wygładzający skórę wokół oczu i ust dla kobiet w trakcie i po menopauzie.

Idealny prezent na dzień babci

Według nas to najlepszy prezent dla każdej babci. Niech tego dnia poczuje się piękna i wyjątkowa! Podaruj jej Vichy, tak po prostu – od serca!

Idealny prezent na dzień babci