Znowu to samo… grudzień za pasem, a ja zabiegana, kiedy znajdę czas pomyśleć o prezentach dla mojego faceta? – myślisz. Nawał przedświątecznych obowiązków spycha nierzadko postanowienia na dalszy plan, zwiększając ryzyko, że dokonasz nietrafionego wyboru robiąc to w pośpiechu i na ostatnią chwilę. A przecież w tym roku miało być inaczej. Starannie wybrane i elegancko spakowane upominki powinny już stać rzędem na półce, w oczekiwaniu na pojawienie się pierwszej gwiazdki.

Nie ma co popadać w obłęd tuż przed samymi świętami. Pomocną dłoń wyciągają kreatorzy mody, którzy prześcigają się w pomysłach na świąteczne prezenty. Spacerując ostatnio po jednej z galerii handlowych dostrzegliśmy bardzo ciekawą inspirację, jaką okazała się być propozycja Vistuli. Marka ta przygotowała specjalną ofertę prezentowych zestawów świątecznych, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym mężczyznom. Sama dobierasz ubrania z kolekcji Vistuli, komponując zestaw, a sprzedawca pakuje całość w eleganckie pudełko i idealny prezent jest gotowy! Jakby tego było mało, dostajesz też prezent od samej Vistuli, jeśli wybierzesz do zestawu minimum trzy produkty, na całość otrzymasz rabat w wysokości 30%! W takim zestawie mogą znaleźć się koszula, szal, krawat, elegancka poszetka, spinki do mankietów, portfel, pasek… po prostu wszystko czego dusza zapragnie.

Możliwość wyboru wzorów, deseni i kolorów i wariacji jest wprost nieograniczona! Szybko, sprawnie i elegancko. Możesz mieć pewność, że prezent będzie trafiony i w dobrym guście! A co najważniejsze, taki prezent możesz wybrać zarówno w salonie Vistula, korzystając z porady doradcy klienta jak i w sklepie internetowym (aby do niego przejść, kliknij tutaj), nie ruszając się z domu! Wiesz już, że nadejście świąt mnie nie zaskoczy, a prezent które schowasz dla Niego pod choinką będzie wręcz idealnie skrojony do Jego potrzeb!

 
Poniżej przykładowe zestawy – również do nabycia w internetowym sklepie Vistuli. Idealny prezent dla Twojego mężczyzny

Idealny prezent dla Twojego mężczyzny

Idealny prezent dla Twojego mężczyzny

Idealny prezent dla Twojego mężczyzny