Kilka tygodni temu po raz pierwszy usłyszałyśmy ćwierkające ptaszki o tym, że Huda Kattan wprowadza na rynek swoje własne perfumy o nazwie KAYALI. Znając podejście i efekty końcowe produktów od Huda Beauty, z miejsca zainteresowałyśmy się wszystkim, co na ten temat można było znaleźć w internecie. Okazało się jednak, że Huda bardzo ostrożnie wypowiada się na temat nowej linii i mocno dawkuje fanom informacje o nowych produktach. Teraz z okazji zbliżającego się launchu produktu, podzieliła się filmikiem, w którym nie tylko mówi o nowych produktach, lecz także radzi, jak ich prawidłowo używać. Cóż, nie tego się spodziewałyśmy.

Linia KAYALI to spersonalizowany i sygnowany marką Huda Beauty produkt, który został stworzony przez Hudę Kattan wraz z jej siostrą, Moną. KAYALI w wolnym tłumaczeniu z arabskiego oznacza “moją wyobraźnię”, a wybór tej nazwy siostry tłumaczą w jeden sposób – chcą, aby zapach jak najmocniej odzwierciedlał jej posiadaczkę, biorąc pod uwagę każdą jej “warstwę”.

ZOBACZ TEŻ: SIOSTRA HUDY KATTAN WYPUŚCI WŁASNE PERFUMY. BUDUJĄ RODZINNE IMPERIUM?

Huda zaznaczyła w swoim wywodzie, że zawsze lubi pachnieć inaczej. I to właśnie było myślą przewodnią przy tworzeniu KAYALI. Zdanie siostry poparła też Mona, która była pomysłodawczynią całego przedsięwzięcia.

Siostry zaznaczyły, że perfumy są stworzone z najlepszych możliwych składników, które są jeszcze dodatkowo mocno skoncentrowane, po to, by zapach utrzymywał się długo na skórze. Wszystkie z 4 zapachów zostały w ten sposób stworzone.

W pewnym momencie Huda przyznaje dość gwałtownie, że większość ludzi na świecie źle używa perfum przez całe swoje życie. Artystka stwierdziła, że nie może dłużej przechodzić obok tego obojętnie, dlatego pokazała podczas video, jak prawidłowo to robić. Jako największy błąd Huda wskazuje spryskiwania nadgarstków z pocieraniem ich o siebie. Jak zapewne pamiętacie, już kiedyś o tym pisałyśmy .

Siostry Kattan jako miejsca do spryskania perfumami wskazują nadgarstki (bez stykania ich o siebie), szyję (w miejscu pod uszami), na zgięciu łokcia (od wewnętrznej strony) oraz odrobinę w okolicach mostka. Jako ciekawy tip, Mona podpowiedziała swoim fankom, że spryskuje swój ręcznik i pociera nim swoje włosy, aby pachniały lepiej zaraz po umyciu. Podpowiada też, że można spryskać sobie ramię, jeśli często przytulamy innych ludzi.

Jesteście ciekawe nowych perfum od Huda Beauty?