Nic nie może powstrzymać Hudy Kattan. Założycielka jednej z największych firm kosmetycznych, beauty blogerka i jedna z najbardziej wpływowych kobiet w mediach społecznościowych właśnie ogłosiła kolejną dobrą wiadomość! Już niedługo na rynku ma pojawić się jej nowa linia kosmetyków, ale tym razem szykujemy się nie na nowe szminki czy rozświetlacze, ale na zupełnie nowe produkty do pielęgnacji skóry!

ZOBACZ TEŻ: ZAPACH SZCZĘŚCIA ISTNIEJE. ZOBACZ JAKIE POŁĄCZENIA ZAPACHOWE CI TO ZAGWARANTUJĄ

Twórczyni jednych z najbardziej spektakularnych makijaży i beauty hacków Huda Kattan ma miliony obserwujących. Jej kosmetyczne nowości codziennie śledzi ponad 30 milionów użytkowników Instagramu.

Ale piękna Huda Kattan nie spoczywa na laurach i już szykuje kolejne niespodzianki. Niedawno wprowadziła na rynek nową linię perfum o nazwie Kayali, a teraz planuje wejść z zupełnie innym typem kosmetyków, a mianowicie – beauty blogerka już planuje linię profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji skóry.

Na razie nie znamy szczegółów projektu, ale Huda zdradziła, że myśli na ten temat zupełnie poważnie i chciałaby, aby kosmetyki ukazały się na rynku już w 2019 roku! Makijażystka chce, by kosmetyki miały własną niezależną tożsamość, dlatego prawdopodobnie nie będą włączone jako część marki Huda Beauty.

ZOBACZ TEŻ: GDYBYŚMY MIAŁY WYBRAĆ NAJGORĘTSZY TREND Z 2018 ROKU TO BEZ WAHANIA WYBIERAMY TEN

Będziecie czekać na nowości?