Można spokojnie wygłosić stwierdzenie, że wszystko, co wypuszcza ze swoich rąk Huda Kattan, szybko zamienia się w złoto. Nie inaczej chyba będzie tym razem – marka właśnie ogłosiła, że dzisiaj do wszystkich sklepów współpracujących z marką wchodzi nowy korektor marki „Overachiever Concealer”. Zobaczcie, czym różni się od innych!

ZOBACZ TEŻ: OTO CIENIE NOWEJ PALETKI HUDA BEAUTY #NEWNUDE!

Jak zapewnia marka, korektor jest w 31% czystym pigmentem, który zapewnia subtelne i naturalne wykończenie makijażu. Można jednak nim zbudować pełne krycie, które pomoże zatuszować wszystkie niedoskonałości.

Korektory od Huda Beauty maja być wzbogacone również o najlepsze składniki do pielęgnacji skóry, które mają za zadanie łagodzić i chronić delikatną skórę w najbardziej delikatnych miejscach. Wśród składników jest ekstrakt z róży jerychońskiej, zielona herbata oraz kofeina.

Aplikator korektora jest wyposażony w chłodzącą, metalową końcówkę, która pozwala odpowiednio zaaplikować i rozprowadzić produkt. Korektor Overachiever od Huda Beauty ma być dostępny w 20 kremowych odcieniach, który pozwoli każdej kobiecie znaleźć idealnie dopasowany do jej skóry.

Cena? 30 dolarów plus 25 dolarów za dedykowany pędzelek wraz z czarnym beauty blenderem od HB. Czyli nieco ponad 200 złotych.

ZOBACZ TEŻ: PO CZYM POZNASZ, ŻE TWOJA PALETKA TO PODRÓBKA?

Myślicie, że pobije najpopularniejszy korektor od Tarte i stanie się nowym ulubieńcem wszystkich vlogerek i blogerek?