Porcja piękna powinna znaleźć się w codziennej pielęgnacji każdej i każdego z nas. Pielęgnacja polega nie tylko na smarowaniu i wklepywaniu odpowiednich kosmetyków. Konieczne należy zadbać o nasze piękno od wewnątrz. Najlepiej zacząć od podstaw, czyli oczyszczenia organizmu ze złogów i toksyn.

Oprócz kremów i zabiegów niezbędne jest stosowanie nutrikosmetyków, które wzmacniają i przedłużają ich efekty. Nutrikosmetyki marki Noble Health stosuje wiele gwiazd, a cześć z nich podzieliła się swoimi opiniami na stronie porcjapiekna.pl. Ambasadorkami marki zostały Magda Modra i Paulina Sykut-Jeżyna, które mogą pochwalić się nieskazitelną urodą i perfekcyjną sylwetką.

Holistyczne piękno dzięki Noble Health
Paulina Sykut-Jeżyna

Holistyczne piękno dzięki Noble Health
Magdalena Modra

Holistyczne piękno – trójetapowa pięlęgnacja

Trójetapowa pielęgnacja to holistyczne podejście które wprowadziły do swojej oferty najbardziej renomowane salony spa w Polsce i nie tylko.

Ważne jest bowiem, by oprócz kremów i zabiegów zadbać o ciało dzięki nutrikosmetykom, które dbają o naszą urodę „od środka”. Noble Health to marka polecana przez ekspertów z branży wellness i uwielbiana przez gwiazdy. Jako pierwsza marka w Polsce zaistniała na międzynarodowych kongresach medycyny estetycznej, przez co została przyjęta do grona ekspertów i ugruntowała swoją pozycje w rynku.

Holistyczne piękno dzięki Noble Health

Podstawą będzie DOUBLE DETOX, zawierający:

– aloes,
– błonnik owsiany,
– mniszek lekarski,
– skrzyp polny,
– chrom.

Działa dwufazowo na poziomie jelitowym i komórkowym, eliminuje toksyny i złogi szkodliwych produktów przemiany materii. Przywraca równowagę flory jelitowej. Sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej i przygotowuje organizm do skutecznego odchudzania, zmniejsza uczucie łaknienia. Suplement diety, dzięki kompleksowej formule i zawartym w nim składnikom mineralnym oraz wyciągiem ze skrzypu korzystnie wpływa na utrzymanie pięknej skóry, włosów i paznokci. Sok z aloesu oraz błonnik owsiany, gwarantują uczucie sytości przez cały dzień.
Holistyczne piękno dzięki Noble Health

Wreszcie mamy wiosnę, ale niestety wiążą się z tym reakcje alergiczne. Skuteczną pomocą będą tu GRAPE SEED EXTRACT i COLOSTRUM.

COLOSTRUM pomoże wzmocnić organizm. To tzw. siara, którą noworodki dostają w mleku matki w pierwszych dniach życia. Uznawane jest za najsilniejszą substancję uodparniającą, posiada zdolność neutralizowania bakterii i toksyn w ludzkim organizmie, wspomaga kuracje przeciwtrądzikowe, infekcje, stymuluje naturalne mechanizmy obronne organizmu. To źródło naturalnej energii i odporności.

GRAPE SEED EXTACT to ochrona naczyń krwionośnych i najmocniejszy antyoksydant (mocniejszy od wit. E i C). Wzmacnia i uelastycznia ścianki naczyń krwionośnych. Poprawia się ich przepustowość, dzięki czemu zmniejszają się cienie pod oczami, obrzęki, rumień, uczucie ciężkich nóg. Szybciej wchłaniają się wybroczyny i siniaki, a przez poprawę mikrokrążenia następuje redukcja CELLULITU!

Holistyczne piękno dzięki Noble Health

Ostatnim dotknięciem piękna będzie już tylko białko wiecznej młodości czyli COLLAGEN, który normalnie jest produkowany do 25 roku życia. Wpływa nie tylko na skórę, ale również na włosy i paznokcie. Zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek, ujędrnia ciało, zapobiega odwadnianiu skóry. Zatrzymuje młodość i czas.

Collagen to suplement diety bogaty w naturalny kolagen rybi, witaminy C i E oraz ekstrakt z pestek winogron. Niespotykane w żadnym innym produkcie połączenie składników aktywnych gwarantuje piękną, gładką, jędrną skórę, mocne paznokcie oraz lśniące włosy. Prawdziwe piękno należy jedynie umiejętnie wydobyć z wnętrza. Resztę uzupełnimy pielęgnacją kosmetyczną.

Holistyczne piękno dzięki Noble Health

Nowością marki jest popularny wśród gwiazd SUN BOOST produkt rekomendowany w akcji COSMOPOLITAN Opalaj się bezpiecznie!

Sun Boost został stworzony dla osób pragnących uzyskać piękny i opalony kolor skóry bez nadmiernej ekspozycji na słońcu. Każdy, kto często korzysta z kąpieli słonecznych, a rzadko stosuje dietę bogatą w świeże warzywa i owoce bogate w beta-karoten, powinien w celach profilaktyczno-ochronnych stosować Sun Boost. Regularna i systematyczna suplementacja gwarantuje, że twoja skóra nie straci elastyczności i będziesz mogła cieszyć się jej pięknym wyglądem przez długi czas.