Nawet jeśli planujesz spędzić walentynki z pizzą przed telewizorem, nadal możesz świętować wieczny płomień miłości. Prezent możesz dać sobie sama, a szminka to idealny pomysł na prezent, prawda? Zwłaszcza taka, która jest jednym z największych sprzedażowych hitów ostatnich tygodni. Pomadka, o której zaraz przeczytasz, zawróciła w głowie tysiącom kobiet, ale… dlaczego?

Jedno jest pewne. Nawet największa przeciwniczka walentynek ulegnie czarującej niespodziance ukrytej pod opakowaniem tej pomadki. Szminka w kształcie serca jest absolutnie urocza, ale nie zniknęła z półek w 24 godziny tylko ze względu na urok.

ZOBACZ TEŻ: RIHANNA STWORZYŁA PIERWSZĄ POMADKĘ NA MIESIĄCZKĘ!! JAK WYGLĄDA JEJ KOLOR?

Pomadki z woskiem pszczelim zapewniają intensywne, kremowe pokrycie. Na rynku dostępne są cztery różne odcienie różu i czerwieni oraz jeden nawilżający sztyft, który po aplikacji na usta nadaje im subtelny połysk.

Producenci zapewniają, że szminka jest trwała i utrzymuje się przez cały dzień. W przeciwieństwie do znakomitej większości czerwonych szminek Mystic Love Heart nie stanowi zagrożenia dla ust partnera. Transfery na usta całowanej osoby nie wchodzą w grę. Oznacza to, że jeśli planujesz walentynkowe pieszczoty, powinnaś rozważyć zakup walentynkowej szminki The Beauty Spy!

ZOBACZ TEŻ: NOWOŚĆ! SZMINKI INSPIROWANE ZNAKAMI ZODIAKÓW! ZOBACZ, JAK WYGLĄDA TWÓJ ODCIEŃ!

Hit czy kit?