Każdy z nas wie, że zbyt długie przebywanie na słońcu to duże zagrożenie dla skóry. Promienie słoneczne mogą wywołać silne oparzenia, zmiany skórne, udar, a nawet czerniaka. Mimo to, z pewnością zdarzyło Ci się zapomnieć o użyciu odpowiednich kremów z filtrem podczas letniego wypoczynku. Jeśli tak, z pomocą przychodzi mały plaster UV o wielkich możliwościach!

Plaster UV miał swoją premierę w czasie międzynarodowych targów elektroniki użytkowej CES w Las Vegas. Jako pierwszy na świecie plaster, który działa jak czujnik, od początku wzbudził ogromne zainteresowanie.

Plaster UV jest mały, wygodny w użyciu, a przy tym wodoodporny. Dzięki temu jego stosowanie nie utrudnia wakacyjnego wypoczynku. Jest rozciągliwy i możesz go przyczepić do dowolnego miejsca na ciele. Co ważne, plaster UV jest dostępny za darmo- wszystko po to, by nauczyć nas racjonalnego korzystania ze słońca!

HIT! Plaster, który ochroni Cię przed promieniami UV

Jak to działa?

Wystarczy zalogować się w aplikacji online, a następnie zaznaczyć, jaki mamy rodzaj skóry. Plaster wyposażony jest w specjalny barwnik, który zmienia kolor, odmierzając w ten sposób ilość docierających do nas promieni UV. Teraz wystarczy tylko zeskanować plaster telefonem, aby otrzymać informacje o zagrożeniu promieniowaniem słonecznym, a także porady związane z bezpiecznym przebywaniem na słońcu. Jeśli Twoja skóra jest już zmęczona słońcem, koniecznie użyj dodatkowej ochrony w postaci kremu z filtrem UV!

Wypróbuj kosmetyki Anthelios

Zawarte w kosmetykach Anthelios filtry pomagają chronić skórę przed, w trakcie oraz po opalaniu.

W szerokiej gamie produktów z pewnością znajdziesz coś idealnego dla swojej skóry!

HIT! Plaster, który ochroni Cię przed promieniami UV
Krem do twarzy
HIT! Plaster, który ochroni Cię przed promieniami UV
Niewidoczna mgiełka do twarzy

Zostań skin-checkerem!

Przesłanie akcji La Roche-Possay jest bliskie każdemu z nas. Często to właśnie o bliskich dbamy bardziej niż o samych siebie. Teraz możemy im pomóc, przeprowadzając proste badania wykluczające zagrożenie raka skóry.

Więcej na: www.laroche-posay.pl

Plastry UV marki La Roche-Posay są dostępne w wybranych gabinetach dermatologicznych, o których lokalizację można zapytać dzwoniąc na infolinię
La Roche-Posay: 22 33 58 750*

*opłata zgodna z taryfą operatora